PRACOWNIK MONTAŻU

Nr oferty: StPr/18/0438Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy w Aleksandrowie Kujawskim

Miejsce pracy: Kościuszki 51B, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Montaż cześci i komponentów do branży grzewczej, kontrola jakości.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas nieokreślony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 16.04.2018
Wynagrodzenie brutto: do 2 300 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • ZDOLNOŚCI MANUALNE
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej. Pracodawca zapewnia darmowy dojazd z Aleksandrowa Kujawskiego i Ciechocinka.
      Pracodawca: FlexHR DORADZTWO PERSONALNE AGENCJA ZATRUDNIENIA SP. Z O.O.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Kościuszki 51B, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Arletta Obermueller
      Numer telefonu: 690-085-666
      E-mail: rekrutacja@flexhr.pl
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      robotnik placowy
      StPr/18/0679
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      montaż, składanie, pakowanie wizualna kontrola jakosci plis żaluzji, markiz, rolet umowa o pracę tymczasową wynagrodzenie 2100 zł netto
      StPr/18/1118
      wynagrodzenie od od 2 918,8 PLN

      sprzatanie w gabinetach lekarskich, pomieszczeniach socjalnych, sanitarnych
      StPr/18/1119

      przyjmowanie i wydawnia towarów, układanie towarów
      StPr/18/1123
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      prace biurowe, obsługa klientów
      StPr/18/1124
      wynagrodzenie od od 2 300 PLN

      OPIEKA DZIENNA NAD DZIEĆMI DO 3 LAT
      StPr/18/0737
      wynagrodzenie od do 2 100 PLN

      przygotowywanie potraw, porcjowanie i pakowanie posiłków, prace pomocnicze na terenie kuchni
      StPr/18/1108
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      montaż systemów alarmowych, p/poż, sieci strukturalnych
      StPr/18/1110
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      tapicerowanie mebli, tapicerka samochodowa, jachty
      StPr/18/1113

      przygotowywanie dań kuchni polskiej, pizzy
      StPr/18/1114
      wynagrodzenie od od 21 PLN