Zamknij

(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) pracownik biurowy

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (dla osób do 30rż) prowadzenie biura, obsługa klienta, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji, odbieranie i nawiązywanie połączen telefonicznych,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Komunikatywność
    • obsługa komputera - Ms Office
      Wymagania pożądane
      • PRAWO JAZDY KAT. B*
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
        • wyższe (w tym licencjat)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: sumienność
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
          Numer telefonu: 6580207
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          przekazania dokumentów:
          sprzątanie pomieszczeń
          StPr/18/3056
          wynagrodzenie od od 2 100 PLN

          strzyżenie i zabiegi feyzjerskie
          StPr/18/3058
          wynagrodzenie od 2 200 - 4 210 PLN

          wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem widłowym i przemieszczanie towarów, zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wył
          StPr/18/3048
          wynagrodzenie od od 2 600 PLN

          roboty elektryczne
          StPr/18/3050
          wynagrodzenie od od 2 774 PLN

          montaż systemów alarmowych - mozliwość przyuczenia przez Pracodawcę
          StPr/18/3051
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          Przyjmowanie i wydawanie wyrobów i surowców do magazynów , kontrola prawidłowości załadunków, prowadzenie kontroli oraz rejestrowanie w systemie komputerowym przyjeć i wydawania wyrobów i surowców, ut
          StPr/18/3052
          wynagrodzenie od od 2 400 PLN

          telefoniczna obsługa klientów w jezyku rosyjskim, wprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie sprawozdań, analiz i raportów, przygotowywanie dokumentów, prowadzenie korespondencji, wsparcie i udzi
          StPr/18/3053

          obasługa pieca ciśnieniowego
          StPr/18/3055
          wynagrodzenie od od 2 200 PLN

          prace porządkowe w obiektach: magazynowych, hotelowych, kulturalno-oświatowych na zewnątrz i wewnątrz budynków
          StPr/18/3042
          wynagrodzenie od od 13,7 PLN

          przygotowywanie dań tradycyjnych ( mięsne, rybne)
          StPr/18/3044
          wynagrodzenie od od 3 000 PLN