(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) pracownik biurowy

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (dla osób do 30rż) prowadzenie biura, obsługa klienta, prowadzenie i archiwizowanie dokumentacji, odbieranie i nawiązywanie połączen telefonicznych,
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.05.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Uprawnienia:
    • Komunikatywność
    • obsługa komputera - Ms Office
      Wymagania pożądane
      • PRAWO JAZDY KAT. B*
        Wymagania dodatkowe
        Wykształcenie:
        • średnie zawodowe
        • wyższe (w tym licencjat)
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: sumienność
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
          Numer telefonu: 6580207
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: cv
          przekazania dokumentów:
          robotnik placowy
          StPr/18/0679
          wynagrodzenie od od 2 100 PLN

          montaż, składanie, pakowanie wizualna kontrola jakosci plis żaluzji, markiz, rolet umowa o pracę tymczasową wynagrodzenie 2100 zł netto
          StPr/18/1118
          wynagrodzenie od od 2 918,8 PLN

          sprzatanie w gabinetach lekarskich, pomieszczeniach socjalnych, sanitarnych
          StPr/18/1119

          przyjmowanie i wydawnia towarów, układanie towarów
          StPr/18/1123
          wynagrodzenie od od 2 400 PLN

          prace biurowe, obsługa klientów
          StPr/18/1124
          wynagrodzenie od od 2 300 PLN

          OPIEKA DZIENNA NAD DZIEĆMI DO 3 LAT
          StPr/18/0737
          wynagrodzenie od do 2 100 PLN

          przygotowywanie potraw, porcjowanie i pakowanie posiłków, prace pomocnicze na terenie kuchni
          StPr/18/1108
          wynagrodzenie od od 13,7 PLN

          montaż systemów alarmowych, p/poż, sieci strukturalnych
          StPr/18/1110
          wynagrodzenie od od 2 500 PLN

          tapicerowanie mebli, tapicerka samochodowa, jachty
          StPr/18/1113

          przygotowywanie dań kuchni polskiej, pizzy
          StPr/18/1114
          wynagrodzenie od od 21 PLN