Zamknij

Szwaczka/ krawcowa

Miejsce pracy: Żółkiewskiego 28, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: szycie ubrań: damskich, dziecięcych, przeróbki: wszywanie zamków, skracanie itp.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 13.03.2019
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Wymagania pożądane
    Zawód:
    • Szwaczka maszynowa
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wymagana umiejetność szycia lub chęci do przyuczenia sie do wykonywania zawodu szwaczki- pracodawca prowadzi odpowiednie kursy
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Pracownia Artystyczna USZYJMISIE Daria Teus
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Mikołaja Kopernika 14, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Daria Teus
      Numer telefonu: 530-544-344
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV można wysłać na adres: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      KOMPLETOWANIE TOWARUZ WZ.,ZAŁADUNEK I ROZŁADUNEK TOWARU
      StPr/19/0273
      wynagrodzenie od do 3 000 PLN

      pomoc w obsłudze kotłów przemysłowych i urzadzeń towarzyszących, nawęglanie
      StPr/19/0852
      wynagrodzenie od od 2 800 PLN

      nadzorowanie pracy kotłów w systemie zmianowym, obsługa kotłów przemysłowych i urz adzeń towarzyszących
      StPr/19/0854
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      umawianie klientów na spotkania z doradcami, obsługa połączeń wychodzących i przychodzących, utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami (Firma Experts Sp. z o.o. zajmuje się m.in dystrybucja energi
      StPr/19/0856
      wynagrodzenie od 2 500 - 3 500 PLN

      zgodny
      StPr/19/0481
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      montaż systemów alarmowych
      StPr/19/0839
      wynagrodzenie od od 3 200 PLN

      pakowanie i oklejanie towaru, składanie kartonów, przygotowanie zamówień w magazynie
      StPr/19/0844
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      remonty mieszkań i budynkow, zabudowa strychów, wykonywanie ogrodzeń, brukowanie, roboty dekarskie, tynkarskie, malarskie, murarskie, posadzkarskie, pomocnicze
      StPr/19/0845
      wynagrodzenie od 2 300 - 2 600 PLN

      utrzymanie sprawności instalacji, maszyn i urzadzeń elektrycznych w zakładzie, regulacja i przezbrajanie maszynprodukcyjnych, udział w projektach dotyczacych usprawnień i nowych wdrożeń
      StPr/19/0848
      wynagrodzenie od 3 300 - 5 000 PLN

      sprzedaż produktów finansowych
      StPr/19/0849
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN