Zamknij

Sprzątaczka

Miejsce pracy: Gen. Józefa Dwernickiego 52-62, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: sprzątanie pomieszczeń
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: dwie zmiany
Data rozpoczęcia: 14.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 250 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Pozostałe wymagania
    Inne wymagania: orzeczenie o niepełnosprawności
    Dane pracodawcy:
    Pracodawca: PACK DRUK POLIGRAFIA USZOK & USZOK SA
    Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
    Adres: Gen. Józefa Dwernickiego 52-62, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-po
    Osoba do kontaktu: Ewa Punt
    Numer telefonu: 509 670 523
    Język aplikacji: polski
    Wymagane dokumenty: cv, orzeczenie o niepełnosprawności
    przekazania dokumentów:
    Preferowane formy kontaktu: telefon
    oklejanie butelek etykietami, rozlewanie środków czystości do butelek (z paletopojemników), pakowanie butelek do kartonów
    StPr/19/0483
    wynagrodzenie od od 2 250 PLN

    prowadzenie książki przychodów i rozchodów, przygotowanie dokumentów do ddeklaracji podatkowych
    StPr/19/0488
    wynagrodzenie od od 2 488 PLN

    przygotowywanie produkcyjne elementów konstrukcji: docinanie, skręcanie, szlifowanie, kompletowanie zestawu do późniejszego montażu. Spawanie elementów stalowych. Montaż u klienta: balustrad ze stali,
    StPr/19/0490
    wynagrodzenie od 2 500 - 4 000 PLN

    Dozór powierzonego mienia, obsługa recepcji, przekazywanie podstawowych informacji o obiekcie.
    StPr/19/0477

    sprzątanie terenu przychodni zgodnie z wytycznymi kierownika (praca po 4 godz. dziennie)
    StPr/19/0478
    wynagrodzenie od od 14,7 PLN

    szycie bluzek damskich
    StPr/19/0479
    wynagrodzenie od od 2 774 PLN

    prowadzenie biura handlowego ( wystawianie faktur, wprowadzanie dostaw, korespondencja mailowa itp.)
    StPr/19/0480

    ręczne obrabianie dywaników samochodowych ( gumowych), pakowanie gotowych dywaników, dbanie o porządek na stanowisku pracy
    StPr/19/0481

    -grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie (prace w okolicy ulic: Gołębiej, Antczaka, Sz. Chełmińskiej)
    StPr/19/0482
    wynagrodzenie od od 1 125 PLN

    Miejsce odbywania stażu: ul.Wolności 21, 87-200 Wąbrzeźno -przygotowywanie korespondencji do ekspedycji -sporządzanie kserokopii dokumentów -przygotowywanie i spisywanie na arkusze akt podlegających
    StPr/19/0094
    wynagrodzenie od 1 017,4 PLN