Zamknij

obsługa maszyn szwalniczych

Nr oferty: StPr/19/0260Dodane przez: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Toruńskiego

Miejsce pracy: M. Skłodowskiej - Curie 73, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Prace związane z szyciem wyrobów szwalniczych z różnych materiałów włukienniczych z użyciem maszyn szwalniczych, obsługa maszyn szwalniczych polegających na regulacji ściegu, wymianie igieł, zasilanie
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 11.02.2019
Wynagrodzenie brutto: 16,56 - 1 656 PLN
System wynagradzania:
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • brak lub niepełne podstawowe
    Uprawnienia:
    • szycie na maszynach krawieckich
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: doświadczenie na podobnym stanowisku
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: BORYSZEW HR SERVICE Sp.z o.o.Toruń
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 87-147 Ostaszewo 57 f, powiat: toruński, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      Dozór powierzonego mienia, obsługa recepcji, przekazywanie podstawowych informacji o obiekcie.
      StPr/19/0477
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      sprzątanie terenu przychodni zgodnie z wytycznymi kierownika (praca po 4 godz. dziennie)
      StPr/19/0478
      wynagrodzenie od od 14,7 PLN

      szycie bluzek damskich
      StPr/19/0479
      wynagrodzenie od od 2 774 PLN

      prowadzenie biura handlowego ( wystawianie faktur, wprowadzanie dostaw, korespondencja mailowa itp.)
      StPr/19/0480

      ręczne obrabianie dywaników samochodowych ( gumowych), pakowanie gotowych dywaników, dbanie o porządek na stanowisku pracy
      StPr/19/0481

      -grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie (prace w okolicy ulic: Gołębiej, Antczaka, Sz. Chełmińskiej)
      StPr/19/0482
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      Miejsce odbywania stażu: ul.Wolności 21, 87-200 Wąbrzeźno -przygotowywanie korespondencji do ekspedycji -sporządzanie kserokopii dokumentów -przygotowywanie i spisywanie na arkusze akt podlegających
      StPr/19/0094
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      (dla osób powyżej 30rż) przyjmowanie dostaw towarów, przygotowanie towaru do odbioru, załadunek, zapoznanie się z obiegiem dokumentacji magazynowej, przygotowanie paczek do odbioru przez firmę spedyc
      StPr/19/0458

      staż dla osób powyzej 30 r.ż. pakowanie włókniny, przygotowanie załadunku. zgłaszanie awarii maszyn
      StPr/19/0459

      (dla osób powyżej 30rż) wspieranie zespołu handlowego i logistycznego, asystowanie w bieżących działaniach działu handlowego, zbieranie i weryfikacja danych o klientach
      StPr/19/0460