Zamknij

pomoc kuchenna

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: pomoc kucharzowi w przygotowywaniu potraw, wstępna obróbka warzyw, pomoc w porcjowaniu posiłków, inne prace na terenie kuchni Praca w kuchni Szpitalnej
Rodzaj umowy: Umowa zlecenie/Umowa o świadczenie usług
Wymiar etatu:
Zmianowość: nie dotyczy
Data rozpoczęcia: 10.01.2019
Wynagrodzenie brutto: od 14,7 PLN
System wynagradzania:
Wymagania dodatkowe
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • aktualne badania sanepidowskie
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: sumienność, zaangażowanie
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: Sanpro Consulting BPO sp. z o. o. sp. k.
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu: 510-011-604
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv można wysłać na adres: [email protected]
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon, e-mail
      pracownik
      StPr/19/0107
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      pracownik kancelaryjny
      StPr/19/0108

      telefoniczna obsługa klientów, tłumaczenie i prowadzenie korespondencji
      StPr/19/0248
      wynagrodzenie od od 1 000 PLN

      StPr/19/0249
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      montaż rusztowań wynagrodzenie od 2200 do 2400 zł netto ( w zależności od doświadczenia)
      StPr/19/0250
      wynagrodzenie od 3 061 - 3 349 PLN

      przewóz rusztowań wynagrodzenie netto od 2500 zł
      StPr/19/0251
      wynagrodzenie od od 3 493 PLN

      przenoszenie i układanie elementów drewnianych, po przeszkoleniu praca na piłach stolikowych
      StPr/19/0252
      wynagrodzenie od od 2 488 PLN

      wymiana wodomierzy, ciepłomierzy oraz przeglądy kotłów gazowych
      StPr/19/0253

      Główne obowiązki : - przygotowywanie projektów aktów prawa miejscowego wydawanych przez Wojewodę, o których mowa w ustawie Prawo wodne, w szczególności w zakresie: ustalania strefy ochrony bezpośredn
      StPr/19/0434
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      zgodny z programem
      StPr/19/0133