Zamknij

pracownik budowlany

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: prace murarskie, kładzenie klinkieru, inne prace przygotowawcze
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 05.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 200 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • zasadnicze zawodowe
    Uprawnienia:
    • prawo jazdy kat.B
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: umiejetności murarskie, kładzenia klinkieru, mile widziane doświadczenie
      Pracodawca: Eurostone Group Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka Komandytowa
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Beata Borecka
      Numer telefonu: 794 129 915
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      przekazania dokumentów:
      Preferowane formy kontaktu: telefon
      sprzątanie pomieszczeń
      StPr/18/3056
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem widłowym i przemieszczanie towarów, zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wył
      StPr/18/3048
      wynagrodzenie od od 2 600 PLN

      roboty elektryczne
      StPr/18/3050
      wynagrodzenie od od 2 774 PLN

      montaż systemów alarmowych - mozliwość przyuczenia przez Pracodawcę
      StPr/18/3051
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      Przyjmowanie i wydawanie wyrobów i surowców do magazynów , kontrola prawidłowości załadunków, prowadzenie kontroli oraz rejestrowanie w systemie komputerowym przyjeć i wydawania wyrobów i surowców, ut
      StPr/18/3052
      wynagrodzenie od od 2 400 PLN

      telefoniczna obsługa klientów w jezyku rosyjskim, wprowadzanie danych do systemu, przygotowywanie sprawozdań, analiz i raportów, przygotowywanie dokumentów, prowadzenie korespondencji, wsparcie i udzi
      StPr/18/3053

      obasługa pieca ciśnieniowego
      StPr/18/3055
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      prace porządkowe w obiektach: magazynowych, hotelowych, kulturalno-oświatowych na zewnątrz i wewnątrz budynków
      StPr/18/3042
      wynagrodzenie od od 13,7 PLN

      przygotowywanie dań tradycyjnych ( mięsne, rybne)
      StPr/18/3044
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      praca w restauracji
      StPr/18/3045