(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) Mechanik samochodów osobowych

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (dla osób do 30rż) naprawa, diagnozowanie samochodów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 2)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
      Numer telefonu: 566580207
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      -praca przy komputerze -sprzedaż polis -sprzedaż ubezpieczeń -sprzedaż produktów bankowych -sprzedaż pakietów medycznych
      52/10/2018
      wynagrodzenie od od 14 PLN

      dekretacja przy pełnej księgowości, sporządzanie rocznych sprawozdań (bilans, rachunek strat i zysków, CIT), prowadzenie ewidencji środków trwałych, rozliczanie zleconych programów
      StPr/18/3026
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      Utrzymywanie czystości na powierzonym obiekcie
      StPr/18/3027
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      obsługa klientów w sklepie mięsnym, obsługa kasy fiskalnej, rozliczanie ze sprzedaży
      StPr/18/3028
      wynagrodzenie od 2 700 - 2 800 PLN

      Ref. za zatr. osoby do 30 r.ż. prace dekarskie
      StPr/18/3029

      szycie odzieży damskiej, męskiej, krawiectwo lekkie
      StPr/18/3030

      obsługa dziurkarki, guzikarki
      StPr/18/3031
      wynagrodzenie od od 2 200 PLN

      monitorowanie wdrażania i realizacji projektów Gminy Miasta Toruń współfinansowanych ze środków zewnętrznych, w tym Unii Europejskiej; 2) identyfikacja możliwości pozyskiwania funduszy UE d
      StPr/18/3032
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      obsługa maszyn i urządzeń do produkcji napojów
      StPr/18/3033

      obsługa recepcji, obsługa maszyn do modelowania sylwetki i maszyn wykonujących zabiegi na twarz
      StPr/18/3034
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 500 PLN