(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) Mechanik samochodów osobowych

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (dla osób do 30rż) naprawa, diagnozowanie samochodów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 2)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
      Numer telefonu: 566580207
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      sprzatanie hali, koszenie trawy, praca na terenie zewnętrznym
      StPr/19/0525
      wynagrodzenie od od 1 125 PLN

      staż dla osób powyżej 30 r.ż. zapoznanie się z praca Firmy, obsługa sekretariatu, obsługa klienta wewnetrznego i zewnetrznego, rozmowy telefoniczne, korespondencja internetowa, obsługa systemów CRM,
      StPr/19/0527
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      przygotowanie gruntów pod złocenia wg starych technik konserwacji, rozpoznawanie technik pozłotniczych, uzupełnianie ubytków, starych zapraw na przedmiotach zabytkowyc, nauka technik pozłotnictwa- pła
      StPr/19/0530

      STAŻ dla osób powyżej 30 r.ż. przyjmowanie i wypełnianie deklaracji majątkowych najemców, redagowanie pism, przyjmowanie zgłoszeń telefonicznych i bezpośrednich od mieszkańców w zakr. awarii instalac
      StPr/19/0531

      (dla osób po 30rż) pomoc nauczycielce w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo- wychowawczej, uczestniczenie w wycieczkach i spacerach dzieci, utrzymywanie porządku w przydzielonej sali, pomoc w
      StPr/19/0533

      staż FP prace administracyjno- biurowe, pomoc w archiwizacji dokumentów, pomoc w przygotowywaniu dokumentacji, praca w różnych Wydziałach
      StPr/19/0536

      (dla osób powyżej 30rż) wdrożenie do pracy w firmie, tworzenie baz danych, zpoznanie z nowoczesnymi technikami sprzedaży, przygotowywanie ofert handlowych, pozyskiwanie klientów, podpisywanie umów z k
      StPr/19/0537

      opieka/pielęgnacja osób starszych i niepełnosprawnych, pomoc w codziennych zajęciach i higienie, pomoc w przygotowywaniu i spożywaniu posiłków, sprzątanie, pranie
      StPr/19/0539

      staż dla osób do 30 r.ż. m.in. przygotowywanie do archiwizacji dokumentów, zapoznanie z zasadami przyjmowania wniosków paszportowych, wydawania paszportów, przygotowanie dokumentów do rozpatrzenia sp
      StPr/19/0540

      zapoznanie ze specyfiką obsługi klientów biura, , przyjmowanie, segregowanie i przekazywanie korespondencji, zapoznanie z obiegiem dokumentów, weryfikacja dokumentówpod wzgl. formalno- prawnym, nauka
      StPr/19/0545