(ref. za zatr. os. do 30 r.ż.) Mechanik samochodów osobowych

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: (dla osób do 30rż) naprawa, diagnozowanie samochodów
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 04.12.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Zawód:
  • Mechanik samochodów osobowych (wymagany staż - lata: 2)
    Wymagania pożądane
    Wykształcenie:
    • zasadnicze zawodowe, mechaniczne
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
      Numer telefonu: 566580207
      E-mail: [email protected]
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: cv
      obsługa wózka widłowego bocznego w magazynie wysokiego składowania, rozładunek i załadunek towarów, obsługa skanera
      StPr/19/1354
      wynagrodzenie od 3 000 - 3 360 PLN

      obsługa klientów, obsługa kasy fiskalnej w sklaepie Castorama w Toruniu
      StPr/19/1355
      wynagrodzenie od od 16,5 PLN

      praca w lokalu gastronomicznym serwujacym sushi
      StPr/19/1361
      wynagrodzenie od 14,7 - 16 PLN

      wykonywanie i odbieranie połączeń telefonixznych, odbieranie poczty tradycyjnej i elektronicznej, obsługa biura, obsługa klientów, poszukiwanie i nawiązywanie kontaktu z potencjalnymi klientamu, wyjaz
      StPr/19/1362
      wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

      naorawa i serwis maszyn budowlanych
      StPr/19/1364
      wynagrodzenie od od 3 000 PLN

      obsługa żurawia wieżowego
      StPr/19/1365
      wynagrodzenie od od 3 500 PLN

      staż dla osób powyżej 30 r.ż. prowadzenie kancelarii ogólnej, zapewnienie właściwego obiegu dokumentów, obsługa sekretariatu
      StPr/19/1366

      wykonywanie instalacji elektrycznych
      StPr/19/1346
      wynagrodzenie od od 2 250 PLN

      pomocnicze prace kuchenne
      StPr/19/1348
      wynagrodzenie od 2 250 - 2 800 PLN

      przygotowywanie posiłków
      StPr/19/1349