Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Miejsce pracy: Matejki 38/4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Nauczyciel grupy przedszkolnej dzieci w wieku mieszanym (2,5 - 9 lat), w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przedszkole całoroczne.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 17.10.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 150 PLN
Wymagania konieczne
  • wyższe (w tym licencjat), pedagogiczne, kierunek: nauczyciel wychowania przedszkolnego lub wczesnoszkolnego
    Zawód:
    • Nauczyciel przedszkola
      Uprawnienia:
      • Dyplom: kwalifikacje pedagogiczne
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: PUNKT PRZEDSZKOLNY FONICARE
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: Matejki 38/4, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Marta Hałaburda
        Numer telefonu:
        E-mail: [email protected]
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: e-mail
        Sprzątanie pasaży, pomieszczeń socjalnych i sanitarnych w centrum handlowym.
        StPr/18/1875
        wynagrodzenie od do 2 100 PLN

        Obsługa maszyny myjącej, pomoc w przygotowaniu posiłków oraz prace porządkowe na terenie kuchni
        StPr/18/1876
        wynagrodzenie od do 16 PLN

        obsługa i nadzór nad układem sterowania maszyn (elektryka, pneumatyka, hydraulika), programowanie sterowników PLC, wykonywanie przeglądów okresowych, konserwacji maszyn, ocena bezpieczeństwa maszyn, w
        StPr/18/2859
        wynagrodzenie od od 2 500 PLN

        tapicerowanie mebli, tapicerka samochodowa, jachty
        StPr/18/2860
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        opieka pedagogiczno-wychowawcza nad dziećmi autystycznymi
        StPr/18/2861

        opieka pedagogiczno-terapeutyczna nad dziećmi z autyzmem
        StPr/18/2862
        wynagrodzenie od od 2 200 PLN

        rozwożenie towarów: odzież ochronna, praca na terenie województwa kujawsko pomorskiego oraz całego kraju
        StPr/18/2867
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        StPr/18/2868
        wynagrodzenie od od 3 000 PLN

        przyjmowanie i wydawanie towarów, obsługa wózka widłowego
        StPr/18/2852

        wykonywanie prac załadunkowych i wyładunkowych oraz manewrowanie wózkiem widłowym i przemieszczanie towarów, zabezpieczanie przewożonego towaru przed zniszczeniem i uszkodzeniem podczas załadunku, wył
        StPr/18/2856
        wynagrodzenie od od 2 600 PLN