Zamknij

Specjalista d/s beauty

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: - obsługa klienta, - obsługa kasy fiskalnej i terminala, - obsługa kalendarza booksy, - wykonywanie stylizacji paznokci (manicure i pedicure), - dbanie o porządek na swoim stanowisku pracy.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 01.06.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • pomaturalne/policealne
    Zawód:
    • Manikiurzystka (wymagany staż - [cbop.i18n.stazSerializer.lata]: 3)
      Język:
      • angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
      • rosyjski, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      • białoruski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły
        Uprawnienia:
        • Pedicure
        • Kurs przedłużania paznokci metodą żelową
        • manicure hybrydowy
          Pozostałe wymagania
          Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Umiejętność szkolenia kursantek ze stylizacji paznokci [Umiejętność 1] : Obsługa booksy, kasy fiskalnej i terminala płatniczego Uprawnienia: Certyfikat ukończonego kursu ze stylizacji paznokci - manicure hybrydowy, manicure żelowy, pedicure. Wymagana znajomość języka angielskiego, rosyjskiego i białoruskiego ze względu na zróżnicowanych odbiorców/klientów. Jako jeden z nielicznych salonów kosmetycznych w Toruniu wyróżniamy sie na tle innych znajomością i możliwością obsługi klientów z wielu krajów (np. turystów).
          Dane pracodawcy:
          Pracodawca: kontakt przez PUP
          Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
          Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
          Osoba do kontaktu: Izabela Ziarkowska
          Numer telefonu: 566580226
          Język aplikacji: polski
          Wymagane dokumenty: Brak danych.
          - pomoc przy obsłudze kas samoobsługowych - obsługa klienta zgodnie z wewnętrznymi procedurami sklepu -utrzymanie czystości w miejscu pracy - dbanie o ekspozycję towarów przy kasach samoobsługowych (gumy do żucia, batoniki itp.) - pracownik na tym stanowisku nie pracuje na kasie standardowej, nie sprząta całego sklepu, nie rozładowuje towaru. Jest to tylko i wyłącznie praca z klientem używającym kas samoobsługowych
          StPr/24/1467
          wynagrodzenie od od 4 300 do 4 300 PLN

          Praca przy produkcji, montażu i konfekcjonowaniu wyrobów przemysłowych. Praca przy maszynach produkcyjnych.
          StPr/24/1466
          wynagrodzenie od od 28,1 PLN

          OBSŁUGA MASZYN I URZĄDZEŃ, PRZYGOTOWYWANIE MATERIAŁÓW I SUROWCÓW NIEZBĘDNYCH DO REALIZACJI PROCESU PRODUKCJI, REALIZOWANIE ZADAŃ ZGODNIE Z PLANEM PRODUKCYJNYM, WERYFIKACJA POPRAWNEGO DZIAŁANIA MASZYN I URZĄDZEŃ, KONTROLOWANIE MATERIAŁÓW DOSTARCZANYCH DO LINII PRODUKCYJNEJ,
          StPr/24/1459
          wynagrodzenie od od 6 000 do 6 000 PLN

          SAMODZIELNA DIAGNOSYKA MASZYN I URZĄDZEŃ, NAPRAWA I CZYSZCZENIE MASZYN I URZĄDZEŃ, ZAKUP CZĘŚCI WYMIENNYCH, ORGANIZACJA MIEJSCA PRACY, DBANIE O CZYSTOŚĆ, WYKONYWANIE ZADAŃ POWIERZONYCH PRZEZ ZESPÓŁ I PRZEŁOŻONYCH
          StPr/24/1458
          wynagrodzenie od od 7 000 do 7 000 PLN

          - sporządzanie sprawozdań finansowych - sporządzanie faktur - prowadzenie ewidencji księgowych - przygotowywanie sprawozdań, raportów na potrzeby zarządu, banków - rozliczenia podatkowe - prowadzenie rozliczeń kadrowo - płacowych, w tym dokumentacji pracowniczej - sporządzanie listy płac i deklaracji ZUS - rozliczanie i księgowanie dokumentów zakupowych - zakupy internetowe - sporządzanie pism do instytucji zewnętrznych i wewnętrznych
          StPr/24/1460
          wynagrodzenie od od 5 300 do 5 300 PLN

          stylizacja i przedłużanie rzęs metodą 1:1, 2d, 3d, 5-8d
          StPr/24/1451
          wynagrodzenie od od 4 300 do 6 300 PLN

          sprzątanie autobusów (dworzec PKS Toruń)
          StPr/24/1450

          prowadzenie zajęć religii z dziećmi w wieku przedszkolnym
          StPr/24/1455
          wynagrodzenie od od 1 000 do 2 000 PLN

          Opis stanowiska: • Przyjmowanie i wydawanie towarów • Rozładunek i załadunek towarów • Pomoc w kompletowaniu zamówień dla klientów • Dbałość o porządek w magazynie • Wykonywanie drobnych napraw i konserwacji Wymagania: • Doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem • Umiejętność pracy w zespole • Sumienność i dokładność • Dobra organizacja pracy • Prawo jazdy kat. B będzie mile widziane a jeszcze milej B+E Oferujemy: • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowę zlecenie dla osoby uczącej się. • Atrakcyjne wynagrodzenie do 7000 brutto po okresie próbnym. • Elastyczny grafik pracy • Możliwość rozwoju zawodowego • Przyjazną atmosferę pracy
          StPr/24/1456

          współpraca z nauczycielami i specjalistami w przedszkolu, obserwacja dzieci, prowadzenie zajęć o charakterze terapeutycznym, konsultacje z rodzicami
          StPr/24/1454
          wynagrodzenie od od 3 000 do 4 000 PLN