Zamknij

POMOC KUCHENNA

Miejsce pracy: Sobieskiego 36, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: POMOC W PRZYGOTOWYWANIU POSIŁKÓW I OBSŁUDZE PIECA TANDOR
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: inna
Data rozpoczęcia: 01.09.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Język:
    • hindi (hinduski), w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
      Uprawnienia:
      • 2 lata doświadczenia zawodowego
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: WYMAGANE 2 LATA DOŚWIADCZENIA W ZAWODZIE POMOC KUCHENNA. ZNAJOMOŚĆ I TAJNIKI KUCHNI INDYJSKIEJ ORAZ OBSŁUGA PIECA TANDOR. MILE WIDZIANA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO. PRZEWIDYWANY OKRES ZATRUDNIENIA 2 LATA. RÓWNOWAŻNY SYSTEM CZASU PRACY. PRACA 40 GODZIN W TYGODNIU WG. USTALONEGO GRAFIKU W GODZINACH POMIĘDZY 6:00 - 2:00. WYMAGANA ZNAJOMOŚĆ J. HINDII/MILE WIDZIANA J.ANGIELSKIEGO PONIEWAŻ MENAGER I SZEF KUCHNI POSŁUGUJĄ SIĘ TYMI JĘZYKAMI I NIE MÓWIĄ PO POLSKU.
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: FIRMA HANDLOWO USŁUGOWA EWA KUCHNICKA
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Katarzyna Kolasińska
        Numer telefonu: 566580226
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        konserwacja budynków, drobne naprawy posadzki, malowanie biura, sporadyczne delegacje
        StPr/24/0715
        wynagrodzenie od od 4 242 do 4 500 PLN

        naprawa i konserwacja sprzętów, sporadyczne delegacje
        StPr/24/0714

        wykonywanie napraw sprzętów elektronicznych, malowanie ścian, pomoc przy załadunkach wózkiem widłowym lub paleciakiem, sporadyczne delegacje
        StPr/24/0713

        - sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu punktu ślusarskiego; - umiejętne posługiwanie się przydzielonym sprzętem; - wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z obowiązującymi przepisami; - współuczestniczenie w naprawach bieżących sprzętu
        StPr/24/0701
        wynagrodzenie od od 4 242 do 4 700 PLN

        Usuwanie awarii w sieci teleinformatycznej. Wykonywanie instalacji IT, montaż i uruchomienie urządzeń teleinformatycznychi okablowania sieciowego IT.
        StPr/24/0700
        wynagrodzenie od od 4 500 do 5 500 PLN

        szycie lekkiej odzieży mundurowej operacjami Miejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3
        StPr/24/0709
        wynagrodzenie od od 5 500 PLN

        nadzór nad produkcją odzieży Miejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3
        StPr/24/0708
        wynagrodzenie od od 6 000 PLN

        - biegła znajomość rysunku technicznego - obsługa tokarek konwencjonalnych - obsługa frezarek uniwersalnych - praktyczna umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych - doświadczenie zawodowe
        StPr/24/0707
        wynagrodzenie od od 4 800 PLN

        wykonywanie prac ślusarskich przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji metalowych dla branży spożywczej
        StPr/24/0706
        wynagrodzenie od od 5 055 PLN

        prace spawalnicze przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji metalowych dla branży spożywczej
        StPr/24/0705
        wynagrodzenie od od 5 830 PLN