Zamknij

technik

Miejsce pracy: Okólna 37, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: 1. prowadzenie dokumentacji sprzętu informatycznego, 2. wdrażanie i eksploatowanie informatycznych systemów wspomagania procesów zaopatrywania, 3. dbanie o sprawność sprzętu teleinformatycznego, 4. pomoc w użytkowaniu sprzętu teleinformatycznego, 5. przeprowadzanie bieżącej konserwacji oprogramowania firmowego i narzędziowego, 6. zabezpieczanie użytkowników w dane systemowe.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 02.05.2024
Wynagrodzenie brutto: od 4 242 do 4 700 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie ogólnokształcące
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • średnie zawodowe
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: wykształcenie min. średnie; min. 3 lata stażu pracy na podobnym stanowisku, świadectwo ukończenia szkoły średniej, znajomość obsługi pakietu MS Office, znajomość obsługi systemu operacyjnego Windows 10, instalacja oprogramowania, dyspozycyjność.
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: I Regionalna Baza Logistyczna
      Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
      Adres: Balonowa 9, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu:
      Numer telefonu:
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV oraz List Motywacyjny, zgodę na przetwarzanie danych osobowych (dostepna na stronie internetowej 1 RBLog) należy złożyć w Kancelarii, ul. Balonowa 9, Budynek 24, Pokój 14 SKŁAD Toruń w godz. od 09:00 do 12:30 do dn. 15.04.2024 r.
      Preferowane formy kontaktu: osobiście, Termin: do dn. 15.04.2024 r., Godziny : 09:00 do 12:30
      konserwacja budynków, drobne naprawy posadzki, malowanie biura, sporadyczne delegacje
      StPr/24/0715
      wynagrodzenie od od 4 242 do 4 500 PLN

      naprawa i konserwacja sprzętów, sporadyczne delegacje
      StPr/24/0714

      wykonywanie napraw sprzętów elektronicznych, malowanie ścian, pomoc przy załadunkach wózkiem widłowym lub paleciakiem, sporadyczne delegacje
      StPr/24/0713

      utrzymywanie czystości klatek schodowych oraz pomieszczeń wspólnych wspólnoty mieszkaniowej
      StPr/24/0716
      wynagrodzenie od od 2 500 PLN

      - sprawdzanie stanu technicznego maszyn i urządzeń będących na wyposażeniu punktu ślusarskiego; - umiejętne posługiwanie się przydzielonym sprzętem; - wykonywanie prac ślusarskich zgodnie z obowiązującymi przepisami; - współuczestniczenie w naprawach bieżących sprzętu
      StPr/24/0701
      wynagrodzenie od od 4 242 do 4 700 PLN

      Usuwanie awarii w sieci teleinformatycznej. Wykonywanie instalacji IT, montaż i uruchomienie urządzeń teleinformatycznychi okablowania sieciowego IT.
      StPr/24/0700
      wynagrodzenie od od 4 500 do 5 500 PLN

      szycie lekkiej odzieży mundurowej operacjami Miejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3
      StPr/24/0709
      wynagrodzenie od od 5 500 PLN

      nadzór nad produkcją odzieży Miejsce pracy: Toruń, ul. Skierniewicka 1-3
      StPr/24/0708
      wynagrodzenie od od 6 000 PLN

      - biegła znajomość rysunku technicznego - obsługa tokarek konwencjonalnych - obsługa frezarek uniwersalnych - praktyczna umiejętność obsługi urządzeń pomiarowych - doświadczenie zawodowe
      StPr/24/0707
      wynagrodzenie od od 4 800 PLN

      wykonywanie prac ślusarskich przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji metalowych dla branży spożywczej
      StPr/24/0706
      wynagrodzenie od od 5 055 PLN