Zamknij

Daniel zdecydował się jednak na ten krok. Pozostały nieco ponad dwa tygodnie

12:16, 28.09.2018 | .
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Dokładnie 13 października w poznańskiej Arenie odbędzie się gala FAME MM2 - druga odsłona emocjonującej gali freak fight, w której wezmą udział youtuberzy, celebryci i gwiazdy internetu. Jednym z nich będzie Daniel "Magical" Zwierzyński. 

Sam Marcin Różalski pochwalił ideę organizacji tego typu gali. Choć federacja dopiero raczkuje, to już pierwsza odsłona tego wydarzenia, które odbyło się przed kilkoma tygodniami w Koszalinie przyciągnęła sporą rzeszę fanów na trybuny. Za nieco ponad dwa tygodnie, tym razem jednak Arena Poznań, będzie gościć w klatce youtuberów, celebrytów i gwiazdy internetu. 

[ZT]15665[/ZT]

Wśród nich nie zabraknie Daniela "Magicala" Zwierzyńskiego z Torunia. Jak czytamy w zapowiedzi gali opublikowanej na stronie mma.pl, 25-latek jest opisywany jako najbardziej kontrowersyjny uczestnik.

- Człowiek, który jeszcze kilka miesięcy temu na YouTubie chwalił się, ile może wypić i poniżał swoją rodzinę i znajomych, ma teraz przechodzić cudowną metamorfozę i zmieniać się w sportowca. Motywacją są oczywiście pieniądze od organizatorów. Trzymam za niego kciuki. Niech chociaż to mu się w życiu uda - czytamy na stronie mma.pl. 

Przypomnijmy, że podczas pierwszej edycji Fame MMA "Magical" zmierzył się z Adrianem Polańskim, teraz jego konkurentem będzie Marcin „Rafonix” Krasucki

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (2)

malenczukmalenczuk

12 1

i po co kolejny raz promujecie tą patologię? 14:03, 28.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

eloelo

3 0

to ja wystawię moją 7 letnią córkę przeciw niemu żeby go zlała, przecież on się znowu zasapie i mało zawału nie dostanie 08:01, 29.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone