21:51, 08.03.2023

W środowe popołudnie Elana Toruń podejmowała na Stadionie Miejskim Unię Solec Kujawski. Torunianie wygrali 4:2. W bramce zadebiutował Wojciech Pawłowski.

Elana miała niełatwy orzech do zgryzienia, biorąc pod uwagę to, że rywale na co dzień rozgrywają swoje spotkanie w III lidze.

Upór torunian jednak popłacił. W 64. minucie wynik otworzył Kowalski, a trzy minuty później do siatki trafił Jaskólski. Rywale próbowali odrobić straty. W 80. minucie bramkę strzelił Pacek, ale zaledwie kilka minut później na 3:1 podwyższył Malinowski, który zdobył bramkę jeszcze w 90. minucie spotkania. Gola w 87. minucie  zdobył jeszcze Hayashi.

Elana Toruń - Unia Solec Kujawski: 4:2

Elana: Kowalski 64., Jaskólski 67., Malinowski (80. 90.)

Unia: Pacek 80., Hayashi 87.

Jeżeli Twój wizerunek przypadkowo znalazł się na tych fotografiach, a nie wyraziłeś na to zgody, prosimy zgłoś to na adres: [email protected]