Zamknij
REKLAMA

Toruń: ceny biletów na SGP miały być wyższe! Miasto negocjowało

10:00, 24.03.2019 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Kilka tygodni temu pisaliśmy o rosnących cenach na Speedway Grand Prix w Toruniu. Sprawą zainteresował się radny Michał Jakubaszek. Reprezentant PiSu zapytał dlaczego bilet jest droższy niż w latach ubiegłych. Okazuje się, że... mogło być gorzej!

Z naszych informacji wynika, że organizator Speedway Grand Prix chciał, żeby bilety na niektóre strefy zawodów były jeszcze droższe. Podwyżka miała wynieść 20 złotych. Miało to zrekompensować coraz większe koszta organizacji. Co ciekawe - organizator chciał również, aby wiek uprawniający do zakupu biletów ulgowych obniżono do 16 lat. 

Z tych zmian - na szczęście dla kibiców - nic nie wyszło. Oficjalnym współorganizatorem imprezy jest miasto. Włodarze naciskali na głównych organizatorów o obniżkę proponowanych cen i pozostawienie ulg. Niestety, nie dało się jednak utrzymać wszystkiego na ubiegłorocznym poziomie. Przypomnijmy, że to nie ostatnia kontrowersja w okół Speedway Grand Prix. Sporo dyskusji wzbudził pierwotny plan braku sprzedaży biletów na jedną ze stref. Na szczęście dla kibiców - z tego pomysłu zrezygnowano.

Do sprawy wrócimy!

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone