Zamknij
REKLAMA

Policja na L4! 40% funkcjonariuszy w Toruniu...

16:00, 07.11.2018 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. deposit photos

Już przed świętem Wszystkich Świętych pisaliśmy o wzmożonych zwolnieniach lekarskich wśród funkcjonariuszy policji. Okazuje się, że "psia grypa" (tak nazywają powód L4 funkcjonariusze) objęła ponad 1/3 toruńskich policjantów!

O sprawie informowaliśmy już dwa tygodnie temu. Okazało się, że funkcjonariusze (nieoficjalnie w ramach protestu, który od kilku miesięcy organizują przeciwko niskiej płaci i złym warunkom pracy) masowo przeszli na L4. 

Okazuje się, że brakuje policjantów do zabezpieczania imprez masowych, organizacji bezpieczeństwa na drogach i np. obchodów Święta Niepodległości w mieście. 

W sprawę zaangażował się poseł RP, Arkadiusz Myrcha. Do Komendanta Wojewódzkiego i Ministra Spraw Wewnętrznych wysłał pisma, które poruszają sprawę. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

L 4L 4

0 0

cóż! choroba nie wybiera!, a może ci policjanci zachorowali raczej na odrę? a lekarze?, którzy hurtem wysyłają zagrypionych policjantów do łóżek? czy +chorzy+ policjanci dorabiają w agencjach ochrony? pytań bez liku! 17:17, 07.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

AAAAAA

6 0

Niech Strażników miejskich sobie na zastępstwo wezmą. Nie chorują, zarabiają najniższą krajową i mają podobne warunki pracy.
18:38, 07.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

GośćGość

3 0

Zgadzam się z AAA - strażnicy miejscy mają gorsze warunki bez przywilejów. Zatrudnić ich więcej, a zwolnić policjantów, którzy jak widać się nie nadają do nerwowej pracy. Niestety w innych branżach policjanci byście mieli gorsze warunki a stres i nerwy zjedlibyście sobie szybciej niż myślicie. Swoją drogą, trzeba być idiotą, żeby iść do policji, a potem narzekać że trzeba jechać do zdarzenia lub podejść, żeby dać mandat nastolatce na przystanku. 10:09, 08.11.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone