Zamknij
REKLAMA

Mieli przy sobie narkotyki. W pewnym momencie jeden zaczął dziwnie się zachowywać

13:00, 21.09.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos

Patrol straży miejskiej zatrzymał trzech 18-latków podejrzanych o zażywanie i posiadanie nielegalnych substancji. Do zdarzenia doszło około godziny 18.20 w dniu 20 września przy ul. Św. Józefa.

Funkcjonariusze patrolujący teren przy placówce oświatowej zwrócili uwagę na grupę osób stojących za garażami, od których był wyczuwalny bardzo charakterystyczny zapach. 

- Mężczyźni mieli wyraźnie zaczerwienione oczy, a widząc strażników próbowali się rozejść w różnych kierunkach. Ich nerwowe zachowanie wzbudziło podejrzenia u mundurowych. Jak się okazało podczas interwencji jeden z nastolatków wyciągnął paczkę z gumami do żucia, w której był schowany woreczek z zawartością suszu roślinnego koloru zielonego. Mężczyźni przyznali się do palenia substancji, którą jak oświadczyli, zakupili w Internecie. Na miejsce wezwano policję - informuje Jarosław Paralusz, rzecznik prasowy toruńskiej straży pożarnej. 

W trakcie oczekiwania na patrol, jeden z 18-latków źle się poczuł. Pojawiły się u niego problemy z utrzymaniem równowagi i zaczął wymiotować. W związku z pogarszającym się samopoczuciem wezwano również pogotowie ratunkowe, które udzieliło chłopakowi pomocy lekarskiej.

Czynności wyjaśniające w sprawie prowadzą toruńscy policjanci. 

(MM)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

KamilKamil

7 3

Brawo, dzielna straż miejska po raz kolejny zatrzymała groźnych przestępców. 18:03, 21.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BerixBerix

8 2

Groźnych czy nie, myślę że Straż zrobiła to co do niej należało, czyli ujęła "drobnych przestępców" tym samym odciążając policję. Młodzi pewnie za niską szkodliwość czynu dostaną albo pracę społeczne albo niski wyrok w zawiasach a jak będą chcieli sobie zajarać to znajdą sobie bardziej ustronne miejsce. 21:03, 21.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

znakznak

1 3

czy ci patole mieli ze sobą tęczowe i fioletowe flagi? 10:25, 22.09.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone