Zamknij
REKLAMA

To już pewne! Zapadła ważna decyzja w sprawie stadionu miejskiego przy Bema!

08:00, 21.07.2018 | MM
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Redakcja

Prezydent Michał Zaleski potwierdził informację za pośrednictwem mediów społecznościowych na temat zmian infrastrukturalnych na stadionie miejskim przy ul. Bema. 

Polski Związek Piłki Nożnej przyznał toruńskiemu klubowi licencję na grę w II lidze, ale z nadzorem infrastrukturalnym. Jak informował nas przed kilkoma tygodniami prezes klubu, Jarosław Więckowski chodziło o większą ilość miejsc na ławkach dla rezerwowych. 

- To wymóg, który zmienił się w ostatnim czasie, a mianowicie chodzi o ilość miejsca na ławkach rezerwowych dla zawodników. Na naszym obiekcie jest ich w tej chwili trzynaście, a powinno być o jedno więcej. MOSiR to zrealizuje - zapewniał Jarosław Więckowski, prezes Elany Toruń. 

Ale na tym jednak nie koniec. Okazuje  się, że wymieniona zostanie również część krzesełek na trybunach, zmodernizowany zostanie system bezpieczeństwa oraz powstanie sala konferencyjna. To ważne z punkty widzenia dziennikarzy, którzy do tej pory musieli "gnieść się" w małej salce nie przystającej do realiów takiego klubu jak Elana. 

Pierwszy mecz nowego sezonu już w niedzielę. O godzinie 15:00 żółto-niebiescy podejmą Rozwój Katowice. 

(MM)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (3)

HihiHihi

6 0

Nie przystającej do TAKIEGO klubu? :) 09:23, 21.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

iuckiuck

8 2

"Wymieniona zostanie również część krzesełek na trybunach". No tak, bandyci będą mieli czym sobie porzucać. Oj będzie dym, jak przyjedzie Ruch, Widzew, Olimpia i inne klubu. Patologia przejmie Dworzec Główny i będzie się "bujać" po mieście. "Władcy Torunia" zastraszą zwykłych ludzi a policja będzie pilnować, by się nie pozabijali. Obraz polskiej piłki. 10:17, 21.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

lilulilu

2 2

Patologia górą, przykre, że z naszych podatków. 20:26, 21.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone