REKLAMA

W Wiśle na wysokości ul. Nieszawskiej odnaleziono zwłoki

11:44, 10.10.2017 | WG
REKLAMA
Skomentuj
Kiedy na miejsce podpłynęli policyjną motorówką wodniacy okazało się, że znajdują się tam ludzkie zwłoki - relacjonuje toruńska policja, fot. Tomasz Berent

Pod koniec tygodnia w Wiśle - na wysokości ul. Nieszawskiej - odnaleziono zwłoki. Natknął się na nie przypadkowy świadek, który zauważył podejrzany kształt zaczepiony o boję szlakową - ok. 50 metrów od brzegu.

Toruńscy policjanci poinformowali o tej sprawie dziś przed południem. Zgłoszenie do toruńskiej komendy wpłynęło w czwartek. Służby zaalarmował przypadkowy świadek, który natknął zauważył podejrzany kształt zaczepiony o boję szlakową - ok. 50 metrów od brzegu Wisły na wysokości ul. Nieszawskiej.

- Kiedy na miejsce podpłynęli policyjną motorówką wodniacy okazało się, że znajdują się tam ludzkie zwłoki - informuje Wojciech Chrostowski z zespołu komunikacji społecznej toruńskiej policji. - Funkcjonariusze potwierdzili tożsamość kobiety.

Okazało się, że jest to 71-latka z Torunia, której zaginięcie zostało zgłoszone 19 września. - Wstępnie wykluczono udział osób trzecich w tym zdarzeniu - mówi Chrostowski.

(WG)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017