REKLAMA

Śpij spokojnie!

06:00, 31.07.2017 | Artykuł sponsorowany
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Grafika

Wyobraź sobie materac, który jest idealnie dopasowany do Ciebie i Twojego ciała. Wyobraź sobie niesamowitą wygodę i komfort snu. Nie każdy z nas jest taki sam. Jedni wolą materace twardsze, inni lubią "zanurzać się" w miękkości. W trakcie snu wybieramy też różne pozycje, wiercimy się, układamy, przewracamy z boku na bok. Wyobraź sobie, że istnieje idealny materac, który dopasowuje się do Twojego ciała tak, że już nie będziesz musiał się wiercić całą noc. Takie są właśnie materace Tempur!

Materace TEMPUR® - wygoda dla każdego!

Jak wybieramy materace? Zwykle idziemy do sklepu i wybieramy ten, który na pierwszy rzut oka wygląda na wygodny. Ale wybór materaca to znacznie bardziej skomplikowany proces. Ważne, by materac był dopasowany do naszej wagi, wzrostu, kształtu czy upodobań. Własne łóżko powinno zapewnić nam odpoczynek, komfort i wygodę. Warto więc poświęcić chwilę, by wybrać materac dopasowany idealnie do naszych potrzeb. Taki, który da nam niebywały komfort każdej nocy. Taki, który sprawi, że nie będziemy chcieli ruszać się z łóżka. Takie odczucia gwarantują nam materace TEMPUR, które znajdziecie na stronie: SalonSnu.pl/Tempur.

W trosce o wszystkich, którzy mają odmienne upodobania, którzy w wyborze materaca kierują się całkiem innymi czynnikami, firma TEMPUR® stworzyła cztery kolekcje materaców. Każda z nich gwarantuje nam różne odczucia. Możemy więc wybierać produkty o różnych twardościach, różnej szybkości reakcji na ruch czy też łatwości poruszania się. Do wyboru mamy:

TEMPUR® HYBRID - gwarantuje idealne podparcie i szybkość reakcji. Materace wykonane są z wyjątkowego materiału, który dopasowuje się do kształtu i temperatury ciała. 

TEMPUR® CONTOUR - gwarancja idealnego podparcia. Materace z tej kolekcji redukują punkty nacisku, dzięki czemu w nocy nie przewracamy się z boku na bok w poszukiwaniu idealnej pozycji. Możemy poczuć niezrównany stan nieważkości!

TEMPUR® CLOUD - ta kolekcja oferuje nam idealny balans między miękkością i podparciem. Dzięki specjalnemu materiałowi możemy się w pełni zrelaksować, podczas gdy dolne, twardsze warstwy zapewnią nam idealne podparcie.

TEMPUR® SENSATION - elastyczność materiału zbliżona jest do materaców sprężynowych, co zapewnia nam niezwykłą swobodę ruchu i łatwość poruszania się. Oczywiście, tak jak w pozostałych kolekcjach, zyskujemy też idealne podparcie dla naszego ciała.

Wszystkie kolekcje dostępne są na stronie: SalonSnu.pl/Materace-Tempur oraz KomfortSnu.pl/Tempur.

Materace TEMPUR® - gwarancja zadowolenia!

Zapewne zastanawiacie się, czy materace TEMPUR® rzeczywiście są tak komfortowe i wygodne. Najlepszym potwierdzeniem tego są opinie zadowolonych klientów. Wszystkie zapytane przez nas osoby odczuwały zdecydowaną różnicę w porównaniu z innymi materacami, których używały do tej pory. Według nich pierwsza noc na materacu TEMPUR® była wyjątkowym doznaniem. "Ja nie czułem, że śpię na materacu. Czułem, jakbym pływał w przestrzeni". Jedna z klientek stwierdziła, że szkoda było jej zasnąć na materacu, bo tak miło się leżało. "To jest w ogóle inna bajka... Znaczy mój materac to jest bajka!"

Słowami, które najczęściej padały w wypowiedziach były: "komfort", "wypoczynek", "zadowolenie", "wygoda", "relaks". Te cechy właśnie najtrafniej określają odczucia związane z materacami TEMPUR®. Wszystkie opinie zadowolonych klientów możecie zobaczyć na filmach:

(Artykuł sponsorowany)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017