REKLAMA

Redakcja DDTorun.pl
Toruń, ul. Marii Konopnickiej 31/2
Telefon: 500 700 350
E-mail: redakcja@ddtorun.pl

Dział Administracyjny
Anna
Szulc
Administracja
biuro@v-media.com.pl
tel. 666 100 600
Małgorzata
Rakowska
Administracja
m.rakowska@v-media.com.pl
tel. 733 055 045
Agata
Baranowska
Administracja
a.baranowska@ddtorun.pl
tel. 733 055 045
Monika
Zakrzewska
Administracja
m.zakrzewska@v-media.com.pl
tel. 666 100 600
Dział Handlowy
Martyna
Jankowska
Dyrektor działu handlowego i PR
m.jankowska@siecportali.pl
tel. 666 606 517
Dariusz
Malec
Dyrektor ds. reklamy
d.malec@vivamedia.pl
tel. 733 055 053
Michał
Kopeć
Starszy specjalista ds. reklamy
m.kopec@vivamedia.pl
tel. 790 696 676
Jacek
Tokarski
Specjalista ds. reklamy
j.tokarski@vivamedia.pl
tel. 790 601 676
Anna
Lewandowska
Specjalista ds. reklamy
a.lewandowska@vivamedia.pl
tel. 531 901 681
Ewa
Szczerbiak
Specjalista ds. reklamy
e.szczerbiak@vivamedia.pl
tel. 790 606 691
Dział Redakcyjny
Wojciech
Giedrys
Redaktor Naczelny
w.giedrys@ddtorun.pl
tel. 666 601 612
Michał
Malinowski
Z-ca redaktora naczelnego
m.malinowski@ddtorun.pl
tel. 666 603 505
Adrian
Aleksandrowicz
Dziennikarz
a.aleksandrowicz@ddtorun.pl
tel. 500 700 350
Anna
Polak
Fotograf
redakcja@ddtorun.pl
tel. 500 700 350
Tomasz
Berent
Fotograf
t.berent@ddtorun.pl
tel. 500 700 350
Sonia
Tlili
Fotograf
redakcja@ddtorun.pl
tel. 500 700 350
Dział Prawny
Joanna
Borkowska
Radca prawny
prawnik@ddtorun.pl
Agnieszka
Borowicz
Adwokat
prawnik@ddtorun.pl
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone | 2017