Są po prostu niesamowite, to one wystąpiły w rolach głównych w meczu w Aleksandrowie Kujawskim!

11:47, 30.10.2016 Michał Malinowski
Skomentuj Judyta Witkowska strzeliła w sobotę dwie bramki   Fot. Tomasz Berent Judyta Witkowska strzeliła w sobotę dwie bramki Fot. Tomasz Berent

Piłkarki trzecioligowej Gwiazdy Kani Toruń pokonały w sobotę na wyjeździe ASPN Viking Aleksandrów Kujawski 4:0. Łupem bramkowym podzieliły się: Julia Frelik, Judyta Witkowska i Karolina Wasilkiewicz.

Gwiazda idzie jak burza. Tym razem w pokonanym polu zostawiła ASPN Viking Aleksandrów Kujawski. Mecz zakończył się wynikiem 4:0

[ZT]6594[/ZT]

Pierwsze 40 minut na remis. Ani jednej, ani drugiej drużynie nie udało się pokonać bramkarki rywalek. Prawdziwy festiwal strzelecki rozpoczął się w drugiej części gry. Gospodynie napoczęła Julia Frelik, która strzeliła bramkę po asyście Klaudii Grodzickiej

Dziesięć minut później było już 2:0 po trafieniu Judyty Witkowskiej (asysta: Magdalena Milecka). Witkowska na 3:0 podwyższyła siedem minut później, po tym gdy dogrywała jej Daria Gul. Wynik ustaliła w 75. minucie Karolina Wasilkiewicz

Za tydzień, w niedzielę, Gwiazda podejmie przed własną publicznością UKS Tęczę Bydgoszcz. Początek spotkania o godzinie 11:00. Mecz odbędzie się na boisku przy ul. Przy Skarpie.

ASPN Viking Aleksandrów Kujawski – Gwiazda Kania Toruń   0:4 (0:0)

Gwiazda Kania Toruń: Chojnacka – Frelik, Grodzicka, Witkowska, Milecka, Gul, Wasilkiewicz, Jóźwicka, Maciejewska, Laskowska, Pencherkiewicz

Zmiany: Nguyen, Wenderlich, Lisiewska, Matelska, Mycio, Kwiatkowska, Gabryszewska