09:46, 23.04.2024
To miały być normalne zawody sportowe, a zakończyło się na kontuzji. Mateusz Mordziński, młody piłkarz z Aleksandrowa Kujawskiego, zerwał więzadła kolana oraz uszkodził łękotkę. Żeby wrócił do sprawności, potrzeba dużych nakładów finansowych.
20:43, 14.04.2024
W sobotę (13 kwietnia) Elana Toru podejmowała na swoim boisku ekipę Wikęd Lezino. Po 90 minutach gry było 3:0 dla gospodarzy.
23:46, 16.03.2024
W sobotę (16 marca) w Toruniu odbył się mecz pomiędzy Pomorzaninem Toruń, a Pomorzaninem Serock. Wynik meczu? 4:1 dla gości z Serocka. Fot. Daniel Wiśniewski
13:09, 06.03.2024
Decydująca faza Ligi Konferencji zbliża się wielkimi krokami, a z nią emocje i napięcie na europejskich boiskach. Rozjemcami jednego ze spotkań będą torunianie.
14:52, 03.03.2024
W sobotę (2 marca) Elana Toruń podejmowała na własnym boisku bydgoskiego Zawiszę. Mecz na szczycie okazał się szczęśliwy dla torunian, którzy wygrali 1:0 po bramce Macieja Rożnowskiego w 74 minucie spotkania. Mecz zakończył się wynikiem 1:0.
14:41, 03.03.2024
W sobotę (2 marca) Elana Toruń podejmowała na własnym boisku bydgoskiego Zawiszę. Mecz na szczycie okazał się szczęśliwy dla torunian, którzy wygrali 1:0. Mecz z trybun oglądało mnóstwo osób.
3
12:00, 30.01.2024
Olivier z Sochaczewa mógł już stracić nadzieję na to że kiedykolwiek dostanie odpowiedź. Musiał czekać na nią ponad dwa miesiące. Klub ogłasza, że wytrwałość młodego fana została nagrodzona!
16:00, 28.01.2024
Dla seniorów Pomorzanina Toruń rozpoczęły się przygotowania do rundy wiosennej. Od jakiegoś czasu trenują pod okiem nowego sztabu szkoleniowego.
2
16:00, 27.01.2024
Klub z Torunia "dorobił się" nowego dyrektora sportowego. Patryk Marcinkowski jest w klubie bardzo dobrze znany.
2
09:47, 02.01.2024
Ostatnia gala Clout MMA nie tylko dostarczyła emocji fanom mieszanych sztuk walki, ale także stała się powodem do rozmów wśród zagorzałych kibiców Elany Toruń. Denis Załęcki, przez lata kojarzony z klubem, po przegranej walce z Wielkim Bu, nie zyskał poparcia ze strony swoich dawnych kolegów.
10:35, 19.11.2023
Mecz rozegrano w sobotę (18 listopada) i zakończył się wynikiem Elana Toruń 3 : 0 Stolem Gniewino.
1
13:38, 07.11.2023
Oliwier z zapałem i sukcesami grał w piłkę nożną. Niestety, jego życie przerwał tragiczny wypadek. Chłopiec został potrącony na pasach. Zmarł w szpitalu.
13:06, 30.10.2023
Trzy punkty zostają w Toruniu. Wynikiem 1:0 zakończył się ostatni mecz Elany. Torunianie pokonali drugi zespół Pogoni Szczecin. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Kacper Knera.
2
12:09, 25.10.2023
Bartosz Frankowski poprowadzi mecz w europejskich pucharach. Torunianin będzie sędzią głównym spotkania bardzo silnych drużyn.
1
14:46, 06.10.2023
Niesamowita informacja. Urodzony w Toruniu Jakub Piotrowski otrzymał powołanie na najbliższe mecze eliminacyjne reprezentacji Polski. Już za kilka dni piłkarz będzie trenował z najlepszymi zawodnikami.