Świetny mecz Pomorzanina. Springer, Gęgotek i Balcerowicz dają 3 punkty

20:30, 02.09.2018 MM Aktualizacja: 20:45, 02.09.2018
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

Drugie zwycięstwo w tym sezonie odnieśli piłkarze IV-ligowego Pomorzanina Toruń, którzy w niedzielę na wyjeździe pokonali Cuiavię Inowrocław 3:2.

Do Inowrocławia podopieczni Dariusza Durdy pojechali po remisie w Chełmnie z tamtejszą Chełminianką. Niedzielny mecz ułożył się dla nich w najlepszy z możliwych sposobów. Do przerwy nasz zespół prowadził 2:0 po trafienia Wojciecha Springera i Sylwestra Gęgotka.

Gospodarze nie zamierzali jednak odpuszczać i w ciągu 22 minut od wznowienia gry doprowadzili do wyrównania. Końcowy cios zadali goście, a dokładnie bardzo dobrze spisujący się od początku sezonu, Oskar Balcerowicz, który w 76. minucie dał trzy punkty swojemu zespołowi.

W tabeli "Pomorek" jest siódmy z dorobkiem 8 punktów. Tabela TUTAJ. Dodajmy, że 8 września torunianie podejmą przed własną publicznością Kujawiaka Kowal. Początek o godzinie 16:00.

Cuiavia Inowrocław - Pomorzanin Toruń 2:3 (0:2)

Bramki: Pieszak 55', Jastrzębski 67' - Springer 28', Gęgotek 42', Balcerowicz 76'