Znakomite wyniki młodych pływaczek. Medal gonił medal. Iga i Daria zaprezentowały się z bardzo dobrej strony

10:50, 24.11.2015 Michał Malinowski
Skomentuj Iga i Daria z trenerem Jarosławem Wysockim       Fot. Nadesłana Iga i Daria z trenerem Jarosławem Wysockim Fot. Nadesłana

Do udanych mogą zaliczyć weekendowe zawody pływackie w Mławie zawodniczki Toruń Multisport Team. Iga Tomczewska i Daria Zielińska zdobyły w sumie sześć medali.

W Mławie odbyły się Ogólnopolskie Zawody Pływackie w Mławie, w których startowały dwie zawodniczki Toruń Multisport Team – Iga Tomczewska i Daria Zielińska. Dziewczyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony, uzyskując  świetne wyniki, a przy okazji poprawiając rekordy życiowe.

[ZT]1387[/ZT]

W sumie zdobyły sześć medali (3 złote, 1 srebrny i 2 brązowe). Warto dodać, że Daria została drugą najlepszą zawodniczką wśród dziewcząt w kategorii 12 lat. Dziewczyny trenują pod okiem doświadczonego trenera i jednocześnie mastersa – Jarosława Wysockiego.  Aktualnie przygotowują się do Zimowych Mistrzostw Polski.

(Fot. Nadesłana)

W zawodach brało udział 484 zawodników z całej Polski, którzy startowali w kategoriach wiekowych - rocznikami 2006 i młodsi do 1999 i starsi.