Brak wychowanków w składzie, słaba gra i dramat w końcówce. Tak wygląda tabela!

17:15, 23.09.2017 MM
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

Nie tak wyobrażali sobie sobotnie popołudnie kibice i piłkarze Elany Toruń. Gospodarze przegrali 0:1 z Lechem II Poznań. Gola na wagę trzech punktów strzelił dla przyjezdnych w 88. minucie Marek Mróz.

Do tego spotkania podopieczni Rafała Góraka przystąpili po trzech remisach z rzędu. Coś co funkcjonowało na początku sezonu, przestało przynosić ostatnio efekty. Niestety w sobotę żółto - niebieskim ponownie nie udało się wygrać. Co gorsza, musieli uznać wyższość rezerw poznańskiego Lecha

[ZT]11832[/ZT]

W wyjściowym zestawieniu Elany na próżno było szukać wychowanków, bądź też nawet graczy w jakimkolwiek stopniu związanych z Toruniem. Ci, których wystawił szkoleniowiec gospodarzy nie byli w stanie sprostać jak zwykle solidnie grającym młodym piłkarzom ze stolicy Wielkopolski. Remis był na wyciągnięcie ręki, ale kluczowa okazała się 88. minuta, gdy na listę strzelców wpisał się Marek Mróz.

To pierwsza porażka w sezonie Elany, która szansę na rehabilitację będzie miała już 30 września. Torunianie zmierzą się na wyjeździe z jednym z najsłabszych zespołów w lidze, GKS-em Przodkowo. Początek spotkania o 16:00.

Elana Toruń - Lech II Poznań 0:1 (0:0)

Bramki: 88. min. - Marek Mróz

Wyjściowy skład Elany Toruń: Poloczek, Górka, Ciach, Mysiak, Uszalewski, Urbański, Lenartowski, Stefanowicz, Będzieszak, Tomaszewski, Kraska