Lider odjeżdża Elanie. Tak w tej chwili wygląda tabela trzeciej ligi

12:20, 16.10.2017 MM
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

Elana Toruń pokonała w niedzielę przed własną publicznością Energetyka Gryfino 1:0.

Wydaje się, że podopieczni Rafała Góraka wrócili na właściwe tory. Przed tygodniem pokonali na wyjeździe 3:1 rezerwy Pogoni Szczecin. W niedzielę ich rywalem był zespół Energetyka Gryfino. Żółto - niebiescy nie mogli pozwolić sobie na stratę punktów, jeśli myślą o awansie do drugiej ligi.

Spotkanie nie było porywającym widowiskiem. Dużo walki, co pokazało choćby jedno ze starć w środkowej części boiska, po którym ucierpiał jeden z przyjezdnych. Pierwsza połowa bez bramek. W drugich 45 minutach gospodarze próbowali narzucić swój styl gry, ale nie miało to przełożenia na wynik. Do momentu aż przyszła 73. minuta. Prowadzenie i jak się później okazało dał Elanie Kordian Górka

W sobotę (21 października) Elana zmierzy się na wyjeździe z Górnikiem Konin. Początek spotkania o 14:00

Elana Toruń - Energetyk Gryfino 1:0 (0:0)

Elana Toruń: Poloczek, Będzieszak, Urbański, Ciach, Uszalewski – Chmielewski (68′ Górka), Lenartowski (85′ Felsh), Kryszak, Stefanowicz, Tomaszewski (46′ Aleksandrowicz), Kozłowski