Kierowca samochodu osobowego

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: Transport na terenie województwa kujawsko-pomorskiego peletu i rozpałki. Dostarczanie towaru do firm i osób prywatnych. Pakowanie towaru do samochodu.
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 15.10.2018
Wynagrodzenie brutto: 2 100 - 2 600 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • podstawowe
    Uprawnienia:
    • Prawo jazdy kat. B
      Wymagania pożądane
      • wózki widłowe
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: osoba komunikatywna, sprawna fizycznie
        Dane pracodawcy:
        Pracodawca: kontakt przez PUP
        Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
        Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Marzenna Wiśniewska
        Numer telefonu: 566580207
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: CV
        PRZYJMOWANIE TOWARU NA STAN MAGAZYNOWY, REALIZACJA ZAMÓWIEŃ DO KLIENTA ZA POMOCĄ TERMINALA.
        StPr/18/1795
        wynagrodzenie od do 2 100 PLN

        pomoc nauczycielowi przy dzieciach, roznoszenie posiłków, prace porządkowe
        StPr/18/2677
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        prace pomocnicze przy wykonywaniu instalacji wod-kan i centralnego ogrzewania (Praodawca przyuczy do pracy; wynagrodzenie od 2200zł do 4000zł netto)
        StPr/18/2678
        wynagrodzenie od 3 062 - 5 645 PLN

        Nauczyciel grupy przedszkolnej dzieci w wieku mieszanym (2,5 - 9 lat), w tym ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi. Przedszkole całoroczne.
        StPr/18/2679
        wynagrodzenie od od 2 150 PLN

        Opieka nad dziećmi, wspólne zabawy i gry. Ćwiczenia ruchowe z dziećmi z zakresu wspomagania rozwoju. Prowadzenie terapii dla dzieci z potrzebami edukacyjnymi. PRACODAWCA PRZESZKOLI W PROWADZENIU TERAP
        StPr/18/2680

        obsluga maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych (recykling)
        StPr/18/2663
        wynagrodzenie od 2 770 - 3 200 PLN

        sporządzanie raportów kasowych, zestawień pomocniczych, wystawianie faktur, weryfikacja dokumentów księgowych, wprowadzanie dokumentów do systemów ksiegowych, sporządzanie deklaracji podatkowych, prow
        StPr/18/2665

        obsługa klientów- wydawanie towarów
        StPr/18/2666
        wynagrodzenie od od 2 550 PLN

        obsługa bieżących klientów i pozyskiwanie nowych
        StPr/18/2667

        przyjmowanie opłat, obsługa klientów (1/2 etatu, z możliwością do pełnego)
        StPr/18/2671
        wynagrodzenie od od 1 050 PLN