specjalista ds szkoleń jakościowych

Miejsce pracy: Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: przeprowadzanie szkoleń dla:nowoprzyjętych pracowników, pracowników przeniesionych na inny obszar produkcji. Zapewnienie świadomości i wiedzy pracowników w zakresie obowiazujących norm i standartów ja
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na czas określony
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: trzy zmiany
Data rozpoczęcia: 01.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 3 750 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe, techniczne
    Wymagania dodatkowe
    Wykształcenie:
    • wyższe (w tym licencjat), techniczne
      Pozostałe wymagania
      Inne wymagania: min. 3 lata doswiadczenia w dziale jakości na stanowisku zwiazanym z jakością, znajomość standardów jakości w branzy motoryzacyjnej, umiejetnosci organizacyjne, umiejetność pracy w interdyscyplinarnyc
      Dane pracodawcy:
      Pracodawca: kontakt przez PUP
      Sposób aplikowania: za pośrednictwem urzędu
      Adres: Mazowiecka 49a, 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
      Osoba do kontaktu: Marzena Lewicka
      Numer telefonu: 6580207
      Język aplikacji: polski
      Wymagane dokumenty: CV
      ref. wynagr. za zatr. osoby do 30 r.ż. przeinstalowanie systemów, podłącznie drkarki, prowadzenie ewidencji, obsługa korespondencji, rejestrowanie faktur, wprowadzanie danych do systemu, przygotowywan
      StPr/18/2082
      wynagrodzenie od od 2 100 PLN

      prace konserwatorskie przy odnawianiu i rekonstrukcji zabytkowych mebli (pracac na terenie całej Polski)
      StPr/18/2083
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 400 PLN

      załadunek węgla na przyczepkę, rozwożenie węgla do klientów na terenie Torunia
      StPr/18/2085

      spawanie metodą 141, 135 praca przy produkcji konstrukcji stalowych, wymagane doświadczenie przy produkcji maszyn, urządzeń i konstrukcji stalowych
      StPr/18/2086
      wynagrodzenie od od 4 004 PLN

      - jedna osoba będzie zajmowała się sprzątaniem wokól budynku - druga osoba będzie sprzątała klatki schodowe
      StPr/18/2088
      wynagrodzenie od od 1 050 PLN

      wykonywanie manicure i pedicure
      StPr/18/2089

      strzyżenie damskie i męskie
      StPr/18/2092

      prace porządkowe na terenie obiektu, drobne naprawy, utrzymanie porządku w pomieszczeniach gospodarczych, praca w parku i ogrodzie, pomoc w załadunku sprzętu rehabilitacyjnego
      StPr/18/2094
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 774 PLN

      kontakty handlowe z aptekami
      StPr/18/2095
      wynagrodzenie od 2 100 - 2 500 PLN

      1 placówka: sprzątanie wewnątrz placówki medycznej: gabinety lekarskie, toalety, hole 2 placówka: basen kryty 3 placówka: pomieszczenia biurowe
      StPr/18/2096

      Szanowny Użytkowniku

      25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych").

      Kto będzie administratorem Twoich danych?

      Po dniu 25 maja 2018 roku administratorami danych będzie firma VIVA MEDIA MARCIN NOWAK, 87-100 Toruń , ul. Konopnickiej 31/2, oraz nasi Zaufani Partnerzy, z którymi stale współpracujemy. Najczęściej ta współpraca ma na celu dostosowywanie reklam, które widzisz na naszej stronie internetowej do Twoich potrzeb i zainteresowań oraz wykonywanie różnych badań mających na celu polepszanie usług internetowych i dostosowywanie ich do potrzeb użytkowników. Szczegółowe informacje dotyczące administratorów znajdują się w polityce prywatności.

      Jaki jest cel przetwarzania danych?

      Komu możemy przekazać dane?

      Zgodnie z obowiązującym prawem dane mogą zostać przekazywać podmiotom przetwarzającym je na nasze zlecenie, np. dostawcą usług IT, agencjom marketingowym, podwykonawcom naszych usług, Zaufanym Partnerom oraz podmiotom uprawnionym do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa np. sądom lub organom ścigania, gdy wystąpią z żądaniem w oparciu o stosowną podstawę prawną. Informujemy, że na naszej stronie internetowej dane o ruchu użytkowników zbierane są przez naszych Zaufanych Partnerów.

      Jak możesz zarządzać swoimi danymi?

      Masz między innymi prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Możesz także wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych, zgłosić sprzeciw oraz skorzystać z innych praw wymienionych szczegółowo w polityce prywatności. Tam też znajdziesz informacje jak to zrobić.

      Zaznacz przycisk „Zgadzam się” jeśli wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych osobowych podanych w formularzu przez VIVA MEDIA MARCIN NOWAK, 87-100 Toruń , ul. Konopnickiej 31/2 i naszych Zaufanych Partnerów jako administratora danych osobowych, w celach marketingowych, które obejmują także niezbędne działania analityczne i zestawianie w profile marketingowe na podstawie aktywności na stronie internetowej zgodnie z bezwzględnie obowiązującymi przepisami prawa. Wyrażenie zgody jest dobrowolne , masz prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, a także wycofania udzielonej zgody w dowolnym momencie, a także o pozostałych kwestiach wynikających z art. 13 RODO, dostępnych w Polityce prywatności..

      Zgadzam sięNie teraz