Porozmawiajmy o Toruniu! Ruszamy w felietonami w "Dzień Dobry Toruń". Będą u nas pisać parlamentarzyści, radni, społecznicy, naukowcy. Po prostu torunianie i osoby związane z naszym miastem.
Otwieramy nowy dział na "Dzień Dobry Toruń". Teraz każdego dnia będziecie mogli przeczytać świeży felieton naszych autorów. Udało nam się skupić wiele ciekawych "nazwisk" z naszego miasta. A lista cały czas rośnie.
Chcemy, żeby "Dzień Dobry Toruń" tętnił życiem i opiniami. Nie zamykamy się na żadne poglądy i światopoglądy! Będą u nas pisać przedstawiciele wszystkich ugrupowań politycznych i ruchów, którym zależy na tym, co dzieje się w Toruniu (i nie tylko w Toruniu).
Spośród polityków i samorządowców będą u nas pisać: posłowie Tomasz Lenz (PO) i Paweł Szramka (Kukiz'15), radni Michał Jakubaszek (PiS), Maciej Cichowicz (Czas Mieszkańców), Paweł Gulewski (PO), a także radni Czasu Gospodarzy, działacze lewicy (Krzysztof Podgórski) Partii Razem, Nowoczesnej czy też ruchów np. Arkadiusz Brodziński z Polski Laickiej.
Ale to nie będzie tylko miejsce dla polityków. Będą u nas pisać także społecznicy działający aktywnie w swoich społecznościach i osiedlach: Maciej Neumann i Natalia Pamuła-Cieślak. W tym gronie znaleźli się też naukowcy np. Robert Gawłowski, prodziekan Wyższej Szkoły Bankowej w Bydgoszczy. Ale to tylko początek. Już wkrótce na naszych "łamach" pojawią się kolejni autorzy.
A zatem: porozmawiajmy o Toruniu! Przyjmijcie naszych felietonistów gorącymi... komentarzami!
Wszystkie teksty znajdziecie w dziale "Felietony" lub na stronie głównej DDTorun.pl.