Zamknij
REKLAMA

Pozdrawiam serdecznie wszystkie dziewczyny z Torunia i okolic, które zaczynają dzień od pięknego zaplecenia włosów i zrobienia jakiejś fryzury - aż miło potem na was popatrzeć na mieście! ???? Za dużo dziś klonów z nijakimi i cieniutkimi włosami puszczonymi luzem, żeby latały jak pierze na wietrze ???? Serduszka dla was wszystkich pięknowłosych dziewczyn! ????


Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

Chciałbym odnaleźć dziewczynę która pracuje w Cinema City czerwona-droga siedziałaś na 3 kasie godzina 15 od wejścia głównego czarne włosy chyba kręcone brałem fakturę odezwij sie

Chudy i żylasty szuka Karoliny

Serdecznie pozdrawiamy z ekipą grupkę pozytywnych ludzi, którzy siedzieli w toruńskim shot barze w piątek 9.11 około godziny 20 ???? Szczególne pozdrowienia dla koleżanki w bordowej sukience ???? Chcieliśmy do was dołączyć, jednakże nie chcieliśmy przeszkadzać.

Szukam osób które tak jak ja nie bawią się w połowinki i maja zamiar iść na koncert Jana Rapowanie 23.11.2018 a nie na te durne połowinki 8LO pozdrawiam odpowiem na każdy komentarz

Blondynka jasne jeansy .Dziś (poniedziałek ) 18 20 Jechaliśmy razem autobusem nr 34 w kierunku Olimpijskiej .Wysiadlas na wschodnim przy copernicusie . Zostaw coś jeśli to czytasz .Chłopak w czarnej kurtce ????

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone