Księgowa

Miejsce pracy: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
Zakres obowiązków: rozliczanie dokumentacji księgowej
Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny
Wymiar etatu: 1
Zmianowość: jedna zmiana
Data rozpoczęcia: 14.09.2018
Wynagrodzenie brutto: od 2 100 PLN
Wymagania konieczne
Wykształcenie:
  • średnie zawodowe
    Zawód:
    • Pozostali specjaliści do spraw księgowości i rachunkowości (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
    • Księgowy (wymagany staż - lata: 0, miesiące: 6)
      Wymagania pożądane
      Wykształcenie:
      • średnie zawodowe, ekonomiczne
        Pozostałe wymagania
        Inne wymagania: umiejętnośc księgowania
        Pracodawca: M. T. WORKS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
        Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy
        Adres: 87-100 Toruń, powiat: m. Toruń, woj: kujawsko-pomorskie
        Osoba do kontaktu: Marcin Tarasienko
        Numer telefonu: 501 548 966
        Język aplikacji: polski
        Wymagane dokumenty: cv
        przekazania dokumentów:
        Preferowane formy kontaktu: telefon
        czynności związane z przygotowywaniem posiłków
        StPr/18/2446
        wynagrodzenie od od 2 400 PLN

        szycie odzieży
        StPr/18/2447
        wynagrodzenie od od 2 100 PLN

        szycie mundurów (wynagrodzenie w zależności od umiejętności od 2100zł do 3500zł)
        StPr/18/2448
        wynagrodzenie od 2 100 - 3 500 PLN

        czynnośi pielęgniarskie w w żłobku, opieka nad dziećmi w żłobku
        StPr/18/2450
        wynagrodzenie od od 2 775 PLN

        prace pomocnicze przy wykonywaniu instalacji wod-kan i centralnego ogrzewania (Praodawca przyuczy do pracy; wynagrodzenie od 2200zł do 4000zł netto)
        StPr/18/2452
        wynagrodzenie od 3 062 - 5 645 PLN

        prace administracyjno- biurowe w Wydziałach: Edukacji, Ewidencji i Rejestracji, Księgowości, Kadr i Płac
        StPr/18/2453
        wynagrodzenie od 1 017,4 PLN

        redagowanie pism, segregowanie dokumentacji, kompletowanie i wpinanie do akt sądowych
        StPr/18/2454

        ścisła współpraca z zarządem firmy oraz pozostałymi działami; obsługa korespondencji, dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji; dbanie o sprawne funkcjonowanie biura i współpracę z dostawcami
        StPr/18/2455

        układanie towarów na półkach na dziale spożywczym
        StPr/18/2358

        strzyżenie damskie i męskie
        StPr/18/2434