Wstydliwa porażka FC Toruń z Piastem Gliwice we własnej hali. Rywale wbili im aż sześć bramek

11:02, 18.02.2019 online Aktualizacja: 11:11, 18.02.2019
Skomentuj Fot. Archiwum Fot. Archiwum

FC Toruń dość niespodziewanie przegrało we własnej hali z Piastem Gliwice 0:6 w kolejnym meczu Futsal Ekstraklasy.

Już do przerwy nasz zespół przegrywał 0:4. Nikt nie spodziewał się takiego obrotu spraw. Rywalom wychodziło w zasadzie wszystko. Z kolei gospodarze nie byli w stanie skutecznie się przeciwstawić.

W dodatku w drugich 20 minutach strzelecka niemoc trwała w najlepsze. Za to podopieczni Klaudiusza Hirscha robili, co chcieli na parkiecie, strzelając kolejne dwa gole, pieczętując tym samym wygraną 6:0.

W tabeli torunianie spadli na trzecie miejsce. Kolejny mecz rozegrają 23 lutego. W Katowicach zmierzą się z AZS.

FC Toruń - Piast Gliwice 0:6 (0:4)

FC Toruń: Mateusz Iwański (1), Kamil Domański (6), Robert Stolarski (9), Marcin Mikołajewicz (10), Kacper Zboralski (11), Mateusz Waszak (13), Krzysztof Elsner (17), Nicolae Neagu (18), Remigiusz Spychalski (22), Tomasz Kriezel (23), Kamil Naparło (31), Mateusz Cyman (66), Marcin Mrówczyński (92)

Piast Gliwice: Marek Bugański (3), Jose Luis Santiago Gutierrez (5), Sergio Parra Bonilla (7), Mateusz Omylak (8), Marcin Grzywa (10), Rafał Franz (11), Dominik Śmiałkowski (12), Michał Widuch (23), Douglas Neutzling Ferreira (32), Maciej Rozmus (77), Sebastian Szadurski (98)