FC Toruń wygrywa po pełnym emocji meczu w Pniewach. W ligowej tabeli są na drugim miejscu

10:02, 21.01.2019 online Aktualizacja: 10:09, 21.01.2019
Skomentuj Fot. Agnieszka Bielecka Fot. Agnieszka Bielecka

Piłkarze halowi FC Toruń pokonali na wyjeździe Red Dragons Pniewy 3:4. Mecz stał na bardzo wysokim poziomie. Obie drużyny zafundowały kibicom naprawdę ciekawe i emocjonujące widowisko.

Pierwsze 20 minut na remis 1:1, choć już na samym początku tego spotkania dużo się działo. W 2. minucie wynik otworzył Tomasz Kriezel. Odpowiedź gospodarzy przyszła jednak bardzo szybko, bo zaledwie po kilkunastu sekundach.

Najwięcej emocji przysporzyła druga połowa. Raz jedni wychodzili na prowadzenie i doprowadzali do remisu, raz drudzy. Ostatecznie to przyjezdni mogli się cieszyć z końcowego triumfu. Bramki dla FC Toruń strzelali: Cyman, Elsner oraz ponownie Kriezel.