FC Toruń pokonuje dominatorów z Bielska-Białej! Nicolae Neagu bohaterem torunian

11:30, 23.10.2018 MM Aktualizacja: 11:58, 23.10.2018
Skomentuj Fot. Joanna Zdancewicz Fot. Joanna Zdancewicz

FC Toruń pokonało w poniedziałek w Arenie Toruń mistrza Polski, Rekord Bielsko-Biała 2:1. Bramki strzelali: Remigiusz Spychalski oraz Tomasz Kriezel.

Już w 5. minucie spotkania kapitalnym trafieniem z lewej nogi w długi róg bramki strzeżonej przez bramkarz bielszczan popisał się Remigiusz Spychalski. Do szatni nasz zespół schodził z jednobramkowym prowadzeniem.

Kluczowa dla losów spotkania okazała się druga część gry. W 24. minucie po fantastycznym rajdzie z lewej strony, bramkę strzelił Tomasz Kriezel. Później w roli głównej wystąpił Nicoale Neagu, który wybronił rzut karny Artura Popławskiego. Popławski pokonał co prawda Mołdawianina, ale ostatecznie to gospodarze mogli cieszyć się ze zwycięstwa 2:1.

Kolejny mecz podopieczni Łukasza Żebrowskiego rozegrają 3 listopada. Na wyjeździe zmierzą się z Piastem Gliwice.