Elana Toruń gromi Unię i awansuje do II ligi!!!

17:50, 16.06.2018 WIAD Aktualizacja: 09:03, 18.06.2018
Skomentuj fot. TV Toruń fot. TV Toruń

Toruńska Elana wywalczyła awans do II ligi! 1:5 - takim wynikiem zakończył się mecz toruńskiej Elany z Unią Solec Kujawski. Feta na Rynku Staromiejskim jest planowana ok. godz. 19.20.

Torunianie wysokim zwycięstwem z Unią Solec Kujawski zagwarantowali sobie awans do drugiej ligi, czyli trzeciej w hierarchii klasy ligowych rozgrywek piłkarskich w Polsce. Bez większych problemów poradzili sobie dziś w meczu z drużyną z Solca Kujawskiego.

Gole dla Elany strzelali: Maciej Stefanowicz (w 20. i 55. minucie), Filip Kozłowski (w 30. i 69. minucie) oraz  Damian Lenkiewicz (26. minuta). Bramkę dla Unii zdobył Adam Kacprzak (79. minuta). Elana przez cały czas kontrolowała przebieg meczu.

Feta toruńskiej drużyny i kibiców jest planowana dziś ok. godz. 19.20 na Rynku Staromiejskim w Toruniu.