Elana Toruń nie odpuszcza w walce o II ligę! Zobacz gole z meczu w Jarocinie

11:42, 15.04.2018 MM Aktualizacja: 09:23, 17.04.2018
Skomentuj Fot. Tomasz Berent Fot. Tomasz Berent

Elana Toruń pokonała w sobotę na wyjeździe Jarotę Jarocin 2:0 po golach Daniela Kraski i Kacpra Będzieszaka. Torunianie są cały czas w grze o awans do II ligi.

Podopieczni Rafała Góraka pojechali do Jarocina po zwycięstwie nad Polonią Środa Wielkopolska 2:0. Mecze z Jarotą nigdy jednak nie należały do łatwych, zarówno te domowe, jak i wyjazdowe.

Goście nie mogli po raz kolejny sobie pozwolić na porażkę, jeśli myślą o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej. W 20. minucie żółto-niebiescy wyszli na prowadzenie po kuriozalnym golu autorstwa Daniela Kraski. W 90. minucie na 2:0 podwyższył Kacper Będzieszak.

Kolejny mecz ligowy torunianie rozegrają 18 kwietnia. U siebie podejmą Kotwicę Kołobrzeg. Początek o godzinie 17:00.

Jarota Jarocin - Elana Toruń 0:2 (0:1)

Elana Toruń: Nowak – Górka, Mysiak, Urbański, Dobosz, Kryszak, Lenartowski, Stefanowicz (Aleksandrowicz), Kościelniak (Lenkiewicz), Stąporski (Będzieszak), Kraska (Kozłowski)

Jarota Jarocin: Filipowiak – Banaszak, Garbarek, Piróg, Skokowski, Kierzek (Pacyński), Nowak (Matuszak), Sierant, Czapliński (Szymkowiak), Chromiński, Marciniak (Kowalski)