Szok i oburzenie wśród mieszkańców Torunia. Na cmentarzu przy ul. Wybickiego doszło do dewastacji wielu nagrobków. Informacje o zniszczeniach przekazali Czytelnicy oraz parafia, która potwierdziła, że sprawa została zgłoszona policji. Funkcjonariusze apelują do osób opiekujących się uszkodzonymi grobami o kontakt, ponieważ trwa ustalanie pełnego zakresu strat.
2026-06-27 08:27:40Zdjęcie 1 z 6
0
0
0
0
0
Zdjęcie 2 z 6
0
0
0
0
0
Zdjęcie 3 z 6
0
0
0
0
0
Zdjęcie 4 z 6
0
0
0
0
0
Zdjęcie 5 z 6
0
0
0
0
0
Zdjęcie 6 z 6
0
0
0
0
0