Promuj to ogłoszenie

ELEKTRYK - pilnie poszukiwany

Data dodania: 2019-09-23 15:41:25ID: 2087

736Pokaż numer[email protected]

Firma REVbud z Torunia realizująca inwestycje na terenie całej Polski poszukuje chętnych na stanowisko: ELEKTRYK.

Opis stanowiska:
-montaż instalacji elektrycznych do zasilania maszyn i urządzeń technicznych
-wykonanie napraw i przeglądów maszyn i urządzeń elektrycznych

Wymagania:
-wykształcenie zawodowe, średnie lub wyższe o profilu technicznym
-doświadczenie w pracy jako pracownik techniczny, montażysta, instalator, elektryk itp.
-umiejętność pracy zespołowej
-prawo jazdy kat.B
-obsługa i znajomość komputera
-gotowość do pracy w delegacji

Oferujemy:
-pracę w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
-atrakcyjne wynagrodzenie, bogaty system premii i nagród
-możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy, szkolenia wymagane do wykonywanej pracy (finansowane przez Pracodawcę)
-przyjazne warunki pracy

Zadzwoń/wyślij SMS o treści ?ELEKTRYK? na 736 667 884
lub
wyślij CV na e-mail: rekrutacja(małpa)revbud.pl