Promuj to ogłoszenie

Tokarz w narzędziowni

Data dodania: 2019-08-05 09:08:21ID: 2038

[email protected]

Czy wiesz, że 6 na 10 ciężarówek w Europie posiada nasze strzemiona do resorów?
Firma działa w Polce od 25 lat i stale się rozwija. Od połowy 2018 roku staliśmy się częścią światowej grupy Hendrickson. Obecnie poszukujemy osoby z pasją do biznesu na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Zadania:
wykonywanie obróbki ubytkowej i cieplnej na podstawie dokumentów,
odtwarzanie z natury elementów maszyn i narzędzi,
kontrola i pomiary detalu w trakcie i po wykonaniu operacji,
podstawowe czynności konserwacyjne maszyn,
samodzielny dobór metody produkcji, narzędzi i parametrów procesu.

Wymagania:
wykształcenie min. zawodowe,
dobra znajomość rysunku technicznego,
umiejętność dokonywania pomiarów,
umiejętność obsługi komputera,
odpowiedzialne i rzetelne podejście do powierzonych obowiązków
uprawnienia na wózek widłowy i żurawik (mile widziane UDT),
sumienność,
chęć uczenia się.

Oferujemy:
pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie posiadającej ponad połowę europejskiego rynku strzemion, dobrą atmosferę w pracy i zgrany zespół, przestrzeń do proponowania własnych rozwiązań, szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, piknik rodzinny w lato, spotkanie świąteczne dla pracowników, spotkanie i paczki świąteczne dla dzieci, bal karnawałowy, wsparcie dla kół sportowych, wsparcie dla lokalnych społeczności, a do tego ? oprócz wynagrodzenia i premii: świadczenia pozapłacowe, które dobierasz sobie według własnych preferencji:
Karta medyczna dla Ciebie i partnera lub rodziny
Ubezpieczenie na życie dla Ciebie i partnera lub rodziny
Karnety na wybrane zajęcia sportowe, bilety na wydarzenia kulturalne, karnety na żużel i karty wędkarskie

Jeśli jesteś zainteresowana/y ofertą, prześlij CV (bez zdjęcia)