Promuj to ogłoszenie

Technolog

Data dodania: 2019-07-03 14:40:10ID: 2020

[email protected]

Opis stanowiska:
Wykonywanie dokumentacji 2D oraz 3D w oprogramowaniu Solidworks
Wykonywanie pomiarów detali, oraz nadzór na każdym etapie produkcji
Wydawanie technologii warsztatowej oraz nadzór nad nią
Opracowywanie kalkulacji ofertowych

Wymagania:
Wykształcenie wyższe techniczne (mechanika i budowa maszyn)
Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2
Znajomość programu komputerowego CAD (mile widziany SolidWorks)
Znajomość rysunku technicznego
Znajomość procesów technologicznych
Wiedza z zakresu obróbki skrawaniem
Min. 2 lata na stanowisku technologa lub pokrewnym w branży produkcyjnej
Umiejętność pracy w zespole
Samodzielność i odpowiedzialność
Chęć podnoszenia kwalifikacji
Znajomość metrologii, oraz umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
Znajomość oprogramowania MS Office

Mile widziane:
Znajomość oprogramowania CAM
Obsługa maszyn CNC