Zamknij

Promuj to ogłoszenie

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY

Data dodania: 2018-04-05 09:01:07ID: 1487

huber@huber.info.pl

P.W. HUBER , producent w branży instalacji grzewczych poszukuje osoby na stanowisko:

PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY ( kujawsko-pomorskie, pomorskie, warmińsko-mazurskie)

Obowiązki:
- tworzenie i utrzymywanie relacji handlowych z klientami
- aktywnie pozyskiwanie nowych klientów
- prowadzenie negocjacji i rozmów handlowych
- wdrażanie planów marketingowych i sprzedażowych oraz tworzenie nowych

Nasze wymagania:
- doświadczenie na stanowisku przedstawiciela handlowego
- minimum wykształcenie średnie
- wysoka motywacja do pracy i koncentracja na osiąganiu wyników
- umiejętność samodzielnego planowania i dobrej organizacji pracy
- komunikatywność, umiejętność budowania dobrych relacji z klientami
- znajomość technik sprzedaży i negocjacji mile widziana
- dyspozycyjność i gotowość do pracy w delegacjach
- prawo jazdy kat. B
- obsługa pakietu Microsoft Office
- mile widziana znajomość branży

Oferujemy:
- stabilne warunki zatrudnienia
- możliwość awansu zawodowego
- narzędzia pracy niezbędne do realizacji powierzonych zadań

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: huber@huber.info.pl

Wybrane osoby zaprosimy na rozmowy kwalifikacyjne

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)"