Zamknij
REKLAMA

Toruń: "Kierowcy nie włączają klimatyzacji, bo im nie jest gorąco. Tak mi powiedział"

09:14, 06.09.2019 | online
REKLAMA
Skomentuj
Dworzec autobusowy w Toruniu Fot. Redakcja

Toruń: "Kierowcy nie włączają klimatyzacji, bo im nie jest gorąco. Tak mi powiedział"

List Czytelnika w sprawie klimatyzacji w autobusach Arrivy, na temat których zrobiło się znów głośno w ostatnim czasie. - Ostatnio również jechałem Arrivą. Bus jest wyposażony, jednakże kierowcy nie włączają zazwyczaj klimatyzacji, bo im nie jest gorąco - pisze w liście do redakcji Czytelnik.

Przypomnijmy. Ostatnio do naszej redakcji napisała Czytelniczka, która jechała autobusem z Bydgoszczy do Torunia. Skarżyła się w liście, że klimatyzacja nie działała, mimo ponad 30 stopniowego upału na zewnątrz. Więcej o tym pisaliśmy TUTAJ. Spływają do nas kolejne listy od Czytelników, którzy poruszają kwestię klimatyzacji w pojazdach przewoźnika. 

- Ostatnio również jechałem Arrivą. Bus jest wyposażony, jednakże kierowcy nie włączają zazwyczaj klimatyzacji, bo im nie jest gorąco. Tak powiedział mi jeden z nich. Niby rozumiem, że nie jest mu gorąco, ale on mówił to przy otwartym oknie przy jego miejscu. To już jest żenada. Dlatego zmieniłem w drodze powrotnej przewoźnika i mimo, że nie był wyposażony czy to w klimatyzację, czy w szyberdach, to potrafił kierowca zrozumieć pasażerów i otworzył przednie drzwi. Bus był wietrzony i nie przeszkadzało nikomu, ba nawet ludzie byli wdzięczni kierowcy za to, że tak zrobił przy 34 stopniowym upale na zewnątrz - pisze w liście do redakcji Czytelnik. 

Arriva w odpowiedzi nadesłanej do redakcji tłumaczy, że blisko 50% eksploatowanej floty w Oddziale Toruń wyposażona jest w klimatyzację. Przed okresem letnim te autobusy, które posiadają klimatyzację przeszły szczegółowe przeglądy i zostały odpowiednio przygotowane na czas wakacyjny.

- Warto jednak pamiętać, że przy bardzo wysokich temperaturach zewnętrznych zdarzają się sytuacje w których klimatyzacja nie jest wystarczająca efektywna. Informujemy jednocześnie, że systematycznie dokonujemy  wymiany taboru na nowszy, lepiej wyposażony by poprawiać komfort przejazdu Pasażerów - informuje Joanna Parzniewska, rzeczniczka prasowa Arrivy.

Co o tym sądzicie? Czekamy na Wasze komentarze. 

[ALERT]1567754587515[/ALERT]

(online)

Internauta

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

ANNAMARIA ANNAMARIA

0 0

POZWOLĘ SOBIE POWIEDZIEĆ ŻE ŻADEN AUTOBUS ARIWI Z TYCH STARYCH NIE MA DOSTĘPU DO POWIETRZA CHYBA JAKIEŚ NOWE KTÓRE MI NIE ZNANE BRAWO DLA KIEROWCY PRZEKROCZYŁ KODEKS DROGOWY ALE NIE NARAZIŁ PASAŻERÓW TAK DAWNIEJ KIEROWCY TEŻ DBALI O PASAŻERÓW POZDRAWIAM WSZYSTKICH KIEROWCÓW ARIWIA BĄDŻCIE UPRZEJMNI DLA PASAŻERÓW 11:07, 06.09.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone