Zamknij
REKLAMA

Nakaz noszenia maseczek pozostanie? "Być może definitywnie nie znikną"

12:00, 24.11.2020 | M.O.
Skomentuj
REKLAMA

Do kiedy w Polsce będzie obowiązywał nakaz noszenia maseczek w miejscach publicznych? Minister zdrowia Adam Niedzielski nie krył, ile jeszcze to potrwa.

Szef resortu zdrowia Adam Niedzielski był gościem radia RMF FM. Polityk pytany o konieczność noszenia maseczek w przestrzeni publicznej nie ukrywał swojej wiedzy. Z wypowiedzi ministra wynika, że nawet szczepionka, która według premiera Morawieckiego ma być dostępna w Polsce już na początku roku nie zdejmie tego obowiązku z Polaków.

Niedzielski nie pozostawia złudzeń. Konieczność zakrywania ust i nosa w przestrzeni publicznej będzie do lata przyszłego roku lub dłużej.

- Będziemy musieli niestety żyć w trochę większym reżimie sanitarnym. Te maseczki być może definitywnie nie znikną – stwierdził na antenie RMF FM Adam Niedzielski.

Według słów ministra „do początku lata powinniśmy się już zaszczepić i ta choroba powinna zejść do takiego statusu, jakie mają inne choroby”.

Ponadto minister podkreślał, że nie ma szans na całkowite pokonanie koronawirusa.

- Ta choroba będzie cały czas z nami, proszę się nie łudzić, że ona zupełnie zniknie – mówił szef resortu.

(M.O.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA

komentarz (6)

prawdaprawda

10 1

A dlaczego Chiny są już po pandemii? Bo Chiny to kraj w którym obywatele są już trzymani ostro za mordę i nawet nie pisną, chińczyki już dawno zbierają punkty za dobre zachowanie i wymieniają je na przywileje. To właśnie co jest już za nami polakami jest znowu przed nami. 07:46, 25.11.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

ping-pong ping-pong

7 0

Taka jest prawda że to oni zaatakowali i wywołali tę pandemię .Wiedzą jak się przed tym bronić a poza tym to są komuniści i dlatego potrafią ich trzymać za mordy ponieważ jest ich ło,ło a może jeszcze znaczniej więcej ....Amen 08:48, 25.11.2020


wiruspolitycznywiruspolityczny

7 0

Spokojnie 18 stycznia zaprzysiężenie Bidena,zobaczycie jak szybko będą luzować obostrzenia na całym świecie..... 12:38, 25.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

prawda tuprawda tu

4 0

„Pandemia się skończyła” - były dyrektor naukowy firmy Pfizer mówi, że „druga fala” sfałszowała wyniki fałszywie dodatnich testów COVID a tu link :https://truepundit.com/pandemic-is-over-former-pfizer-chief-science-officer-says-second-wave-faked-on-false-positive-covid-tests/ 09:40, 26.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

szpitale pełneszpitale pełne

3 0

Ciężka praca lekarzy,brak czasu na sen : https://youtu.be/BDb8roCpzdQ 06:07, 27.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ProrokProrok

0 0

Pandemia, którą przeżywamy jest największym błogosławieństwem, które Bogowie mogli nam zesłać.
Nasz Świat jest przeludniony, ludzkość żyje zbyt wygodnie, mnoży się na potęgę, niszczy środowisko i zużywa zasoby, których lada dzień już zabraknie.
Pandemia zredukuje populację, zniszczy tych, co są słabi na ciele i duchu. Przetrwają tylko najsilniejsi, najinteligentniejsi, lepsi.
Oto nadchodzi era nadczłowieka. Strzeżcie się, o słabi i *%#)!& Strzeżcie się, wszelkie społeczne nieczystości, albowiem ci, których nie pochłonie pandemia, staną się pożywieniem dla naszych psów!
Pokłońcie się pandemii, pokłońcie się Śmierci! 08:58, 27.11.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA