Zamknij

Toruń: "Ten facet krąży też tutaj! Wszedł za nią do klatki, złapał za drzwi i zaczął..."

11:28, 30.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Toruń: "Ten facet krąży też tutaj! Za koleżanką wszedł do klatki, złapał za drzwi i zaczął..."

Wracamy do tematu mężczyzny, który próbuje napastować torunianki. Tym razem do naszej redakcji napisała jedna z Czytelniczek, która twierdzi, że jest widywany również na Mokrym. 

Przypomnijmy, że do podobnych sytuacji dochodziło w ostatnich tygodniach na Wrzosach, a dokładniej w okolicach ul. Bartkiewiczówny.

Więcej na ten temat pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ

Okazuje się jednak, że mężczyzna był w ostatnim czasie widywany na Mokrym.

- Ten facet krąży też na Mokrym. Za koleżanką wszedł do klatki, gdy ta weszła do windy. Złapał za drzwi, zdjął spodnie i zaczął się masturbować. Dopiero jak koleżanka zadzwoniła po chłopaka, ten puścił drzwi i wyszedł z bloku - pisze w liście do naszej redakcji kobieta. 

Zalecamy wszystkim paniom szczególną ostrożność. Uważajcie na siebie!

Masz dla nas temat? Napisz. 

[ALERT]1593506127371[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (2)

LolLol

5 1

Ku**a a wystarczyło by pójść za nim w bezpiecznej odległości dzwoniąc zarazem na policję i informować na bieżąco, ludzi na zewnątrz się trochę kręci to poprosić o pomoc żeby nie być samemu. Jak każdy się będzie chował to on będzie sobie latał po mieście 05:55, 01.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

TimonTimon

3 0

Trzeba odpilnowac taka kvrwe i nayebac go gdyż nawet jak się zgłosi to nikt nic z tym nie zrobi , najlepiej takie sprawy we własnym zakresie się robi . 13:45, 01.07.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz