Zamknij

Tłumy na starówce, torunianie podzieleni. "Zapomnieli o wirusie", "Ignoranci!"

15:53, 01.06.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. Redakcja
REKLAMA

Tłumy na starówce, torunianie podzieleni. "Zapomnieli o wirusie, zupełna beztroska"

Internauci są mocno podzieleni w kwestii tak licznej obecności mieszkańców i turystów na toruńskiej starówce w pierwszy weekend po zniesieniu obostrzeń. Co sądzą na ten temat?

W sobotę i niedzielę na toruńską starówkę znów wróciło życie.  Po zniesieniu większości obostrzeń, mieszkańcy, ale przede wszystkim goście, znów mogli zjeść lody u Lenkiewicza czy naleśnika w Manekinie - kolejki jak z czasów przed pandemią.

Szeroka ponownie wypełniła się morzem ludzi. 

Powstaje jednak pytanie, czy to dobrze, czy źle. Zaraz po zniesieniu obostrzeń przez rząd, gdy tak naprawdę trwa jeszcze pandemia? Internauci są podzieleni w tej kwestii. 

- Ludzie zapomnieli o wirusie...zupełna beztroska - napisała jedna z komentujących w grupie Toruń - zapytaj i dowiedz się. 

- W końcu. Ludzie wreszcie przejrzeli na oczy, że ta cała pandemia to fikcja - odpowiedział jej jeden z torunian. 

Wśród wielu komentarzy nie brakowało również i takich.

- Ignoranci szkoda słów. Tylko patrzeć wzrostu zachorowań - zaznaczyła jedna z kobiet. 

- Za dwa tygodnie kolejki do zakaźnego - twierdzi z kolei pan Andrzej. 

Na tę chwilę trudno tak naprawdę przewidzieć, jakie będą skutki, i czy w ogóle będą. Na razie pewne jest jedno - torunianie i turyści cieszą się chwilą, tak długo przecież wyczekiwaną. 

Masz dla nas temat? Napisz. 

[ALERT]1591020109234[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (9)

GośćGość

16 23

I b.dobrze że zapomnieli. Było minęło i nie widzę potrzeby wracania do tego tematu.
17:48, 01.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PonuryŻniwiarzPonuryŻniwiarz

23 13

I bardzo dobrze. Idiotów jak widać nie brak. Będzie naturalna selekcja i świat będzie piękniejszy. Mieszkania stanieją, gospodarka ruszy, bezrobocie przestanie istnieć itd. Dużo by wymieniać pozytywów. Podsumowując idioci do boju!!! Idę po Was 🤣 22:26, 01.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

zostanqrwawdomuzostanqrwawdomu

11 7

Wesoło to będzie jak śląsk ruszy na wakacje nad morze. Zaraz wykryją ognisko i plaże pozamykają. Do ludzi nie dociera ,że mamy śmiertelny wirus ,a oni łazić muszą czy przemieszczać się. 09:36, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

#zajob#zajob

5 5

Wirus polityczny jednak :Profesor Alberto Zangrillo ze szpitala uniwersyteckiego San Raffaele w wywiadzie dla telewizji RAI powiedział: "Miesiąc temu słyszeliśmy, że epidemiolodzy obawiają się nowej fali zakażeń na przełomie maja i czerwca oraz wielu zajętych łóżek na intensywnej terapii".

Podkreślił, że to, iż wirus z klinicznego punktu widzenia nie istnieje potwierdzają badania przeprowadzone w jego szpitalu, a także inni naukowcy, między innymi z uniwersytetu Emory w Atlancie w USA. W ocenie Zangrillo "ktoś terroryzuje kraj". 09:46, 02.06.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

lollol

2 5

Profesor Derloni Markoni ze szpitala uniwersyteckiego San Marino w wywiadzie dla ITTPDOSW powiedział: "Wirus nie istnieje, to mówie ja Jarząbek Jan".

ale ludzie mają naje.... 12:21, 02.06.2020


Gdyby Gdyby

13 9

Gdyby szeroko pojęte media nie rozdmuchały tego tematu to bysmy ledwo co wiedzieli o tym i żyli normalnie. Śmiertelność jest śmieszna tego wirusa , zmarło dużo więcej ludzi na inne choroby i nikt o tym nie gada. Jeżeli po dwóch tygodniach po zniesieniu obowiązkowych maseczek nie będzie dużego wzrostu zachorowań to będzie wiadomo, że to wszystko o kant dupy można rozbić, a nie wielka pandemia.
Ciemnota oczywiście łykała , ale nie dziwota jak telewizja sprała im mózgi 09:49, 02.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

CTCT

4 3

Niektórzy to mają ograniczone głowy. Jeżeli ojciec czy matka nie umarli na koronawirusa, tzn. że pandemii nie ma. 17:36, 03.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Mari27Mari27

2 3

Dajcie juz spokoj z tym wurusem. Na powiklania grypowe nie mniej ludzi umiera i powiedzmy sobie jasno sa to przedewszystkim osoby starsze lub cierpiace na inne schorzenia. Dajmy spokoj tej propagandzie. Wirus to jest ale w madiach. Poczytajcie lepiej jakas ksiazke zamiast tempo ogladac tv. I wierzyc we wszystko co tam bredza. 04:05, 04.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

hnnjmkhnnjmk

1 0

wloszka nadchodzi? 11:42, 08.06.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA