Zamknij

Toruń: kolejka przed szpitalem dziecięcym. Jest odpowiedź placówki

13:27, 22.05.2020 | ddtorun.pl
Skomentuj Fot. archiwum
REKLAMA

Toruń: kolejka przed szpitalem dziecięcym. Jest odpowiedź placówki

Na Facebooku w grupie "Toruń - zapytaj i dowiedz się!" pojawiło się pytanie Czytelnika dotyczące kolejki przed szpitalem dziecięcym. Sprawdziliśmy, o co chodziło. 

- Czy ktoś wie, co się dzieje szpitalu dziecięcym, bo kolejka jest od izby przyjęć. Kolejki nigdy nie było przed wejściem i to jest dziwne - zauważył jeden z Czytelników.

O odpowiedź poprosiliśmy szpital.

- Dzisiejsza kolejka wynika z tego, iż w tym czasie pobierane są także wymazy od pacjentów (dla wykluczenia zakażenia koronawirusa) do planowych zabiegów - poinformował Janusz Mielcarek - rzecznik prasowy Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu. 

Masz dla nas temat? Napisz.

[ALERT]1590147349980[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy (t.j. Dz. U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.).

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz