Zamknij
REKLAMA

Toruń 997: tego w lodówce nie chowasz! Zobacz co znalazła policja!

10:42, 21.03.2020 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. nadesłane

Toruń 997: tego w lodówce nie chowasz! Zobacz co znalazła policja! [WIDEO]

Takiego zapasu raczej na pewno nie trzymasz w lodówce. Mowa o blisko dwóch kilogramach środków psychotropowych, które pewna para miała w wynajętym mieszkaniu w Toruniu. Teraz 49-letniej kobiecie i 52-letniemu mężczyźnie może grozić do 12 lat więzienia.

W minioną środę tj. 18.03.2020 przed południem kryminalni z Komisariatu Policji Toruń Rubinkowo zdecydowali się wejść na przeszukanie do jednego z wynajmowanych mieszkań na toruńskim Osiedlu Chełmińskie Przedmieście.

Do tej czynności delegowały policjantów podejrzenia, że mieszkające tam osoby mogą posiadać w mieszkaniu przedmioty zabronione prawem. Jak się okazało nie było mowy o pomyłce. W trakcie bardzo dokładnego przeszukania policjanci odnaleźli ukryty w lodówce biały proszek, który ważył blisko dwa kilogramy (ponad 1968 gramów). Wstępne testy wykazały w białym proszku obecność amfetaminy.

Do tej sprawy została zatrzymana 49-latka i 52 letni mężczyzna. Oboje byli już notowani przez organy ścigania za podobne przestępstwa. Teraz przyjdzie im odpowiedzieć za posiadanie znacznej ilości narkotyków, ale to nie wszystko. Policjanci dowiedli również, że wprowadzali je do obrotu z czego uczynili sobie stałe źródło dochodu.

19.03 z ust śledczych usłyszeli pierwsze zarzuty. Dzisiaj policjanci planują doprowadzić ich do sądu. Grozi im  na tą chwilę do 12 lat więzienia, ale policjanci na tym nie poprzestają. Zbierają dowody na to, że oboje sprzedawali narkotyki większej liczbie osób. Niewykluczone więc, że ta para wkrótce usłyszy więcej zarzutów. 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

SprawiedliwySprawiedliwy

3 7

Powinien sie powołać ten podejrzany i zarzadać aby był sądzony w oparciu o ten sam kodeks karny co Najsztun i Frasyniuk o sędziach złodziejach nie wspomne to powinno mu pozwolić szybko wrócić do bliskich 09:33, 22.03.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone