Zamknij
REKLAMA

Toruń: radny złożył wniosek po naszej interwencji! Natychmiastowa reakcja urzędników

11:38, 20.01.2020 | ddtorun.pl
REKLAMA
Skomentuj
Fot. depositphotos/zdjęcie ilustracyjne

Toruń: radny złożył wniosek po naszej interwencji! Natychmiastowa reakcja urzędników

Z początkiem roku pisaliśmy o fatalnym stanie skateparku przy ul. Chrobrego w Toruniu. Młodzież narzekała na ptactwo, które fekaliami regularnie zabrudza im teren do jazdy. Sprawą zainteresował się radny Bartosz Szymanski. Do końca marca na suficie wiadukt ma zostać zamontowana siatka, która miejmy nadzieję zminimalizuje problem. 

Przypomnijmy. Młodzi fani deskorolki z Torunia narzekają, że miasto w ogóle nie interesuje się nimi i skateparkiem, który znajduje się pod wiaduktem przy ul. Kościuszki/Chrobrego.Mimo licznych pism do urzędników, cały czas sami muszą dbać oto miejsce. 

- Razem z kolegami śmigamy na deskach i nie jest nas 3 tylko około 20.  Jak jest mokro, nie mamy gdzie jeździć. Jedynie pod wiaduktem, a stan tamtego skateparku jest opłakany. Pełno gołębi, wszystko w kupach. Dziś się zabraliśmy za sprzątanie tego i udało się uporządkować to miejsce jako tako. Pytanie tylko na jak długo? - pytali fani deskorolki z Torunia na naszych łamach kilka tygodni temu. 

Zdaniem młodych torunian problem można byłoby rozwiązać, zawieszając siatkę na górze, tak by ptaki nie siadały. Problemem zainteresował się radny Bartosz Szymanski, który złożył wniosek w tej sprawie do urzędników. Na efekty nie trzeba będzie długo czekać. Najpóźniej do końca marca siatka zostanie zamontowana. 

Masz dla nas temat? Napisz. 

[ALERT]1579516677583[/ALERT]

(ddtorun.pl)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone