Zamknij
REKLAMA

Pyta, dlaczego torunianie nie chcą szanować mieszkańców Starówki?

11:40, 15.01.2020 | FD
REKLAMA
Skomentuj
fot. archiwum

Pyta, dlaczego torunianie nie chcą szanować mieszkańców Starówki?

Ciekawy problem poruszył jeden z Internautów na grupie Toruń - zapytaj i dowiedz się. Mieszkaniec naszego miasta jest zirytowany postawą osób, które zabierają miejsca przeznaczone dla ludzi ze Starówki. 

Witam. Tak się zastanawiam, czy jeśli są miejsca na Starówce do parkowania dla mieszkańca, to tak ciężko to uszanować i z nich nie korzystać (pis. org. - przyp. red.)

post o takiej treści pojawił się na grupie Toruń - zapytaj i dowiedz się. Choć nie wszyscy zdawali sobie z tego sprawę, to rzeczywiście niektóre miejsca parkingowe są dedykowane mieszkańcom Starówki, którzy mają wykupione abonamenty. Wielu kierowców nie przestrzega jednak takiego przeznaczenia i blokuje osobom z rejonu staromiejskiego możliwość pozostawienia auta. 

W komentarzach zaskoczenie miesza się z oburzeniem. Niektórzy dopiero uświadomili sobie, że tego typu koperty są na Starówce, inni podają przykłady ze swoich rejonów, gdzie również nie przestrzega się wytycznych o parkingu wyłącznie dla mieszkańców. 

U mnie na Podgórzu (ul Idzikowskiego vis a vis Kościoła) czy jak to zwal jest parking przed blokami i jak Jechowi mają swoje spotkania, to my mieszkańcy nie mamy gdzie zaparkować! Maja swój parking, wewnątrz obiektu, ale po co tam parkować? Tu mają wygodniej! Ja muszę gdzieś dalej szukać miejsca, by zaparkować, a oni sobie pojadą i maja nas, mieszkańców w głębokim poszanowaniu! Rano zapieprzam, by dojść do auta!

A Wy co sądzicie o takim zachowaniu? 

[ALERT]1579080810672[/ALERT]

 

(FD)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

y64yetrfey64yetrfe

2 2

nie ma policji i mundurowych to robią co chcą... municypalni powinni być finansowani z podstawy plus prowizja od mandatu - szybciutko przybyłoby chętnych na stanowisko krawężnikowe a jaka kulura by się zrobiła .... 13:25, 15.01.2020

Odpowiedzi:1
Odpowiedz

LolLol

0 0

Serio? Chciał/a byś aby policja dowalała się do byle czego żeby więcej zarobić? Zastanów się zanim coś napiszesz. 01:47, 17.01.2020


© ddtorun.pl | Prawa zastrzeżone